Wieści z Lyoko – czwartek, 20 czerwca 2024

Witajcie, oto najnowsze wieści oraz publikacja.

Tym razem prezentujemy dwa kolejne rozdziały “Sekretów” autorstwa Azize. Rozdział osiemnasty możecie przeczytać tutaj, zaś dziewiętnasty znajduje się w tym miejscu.

W ostatni weekend w Poznaniu odbywał się Pyrkon. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali szeroko pojętej fantastyki. Było tam kilka cosplayerskich akcentów lyokowatych, które uchwycił nasz specjalny korespondent.

Jedna z cosplayerek jest dostępna na Instagramie pod nazwą “xynthiaa_sany”.

Wieści z zagranicy:

Niedawno informowaliśmy o emisji serialu w Meksyku. Jak się okazuje, niektóre z odcinków po premierowej emisji zostały uznane za “lost media”, czyli nie były dostępne w żadnej formie, nawet jako nagrania wykonane przez widzów. Nie pojawiły się także na oficjalnym kanale na YT, na którym publikowano latynoską wersję językową. W trakcie emisji, którą prowadzi obecnie kanał Once Niñas y Niños, okazało się, że nie pokazano niektórych odcinków z drugiej serii. Jak wyjaśnia kierownictwo stacji, trwa nagrywanie dubbingu na nowo, gdyż ten, który był używany podczas pierwotnej emisji na kanale Jetix w latach 2004-08, jest albo w złym stanie technicznym, albo nie ma go w ogóle. Nie jest pewne, czy nagrania odbywają się z taką samą obsadą jak poprzednio.

A teraz jeszcze przegląd tego, co pojawiło się w internecie.

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments