Inne postacie

Elisabeth Delmas

Jest straszliwie rozpieszczoną córką dyrektora. Nienawidzi swojego imienia, dlatego każe mówić do siebie Sissi. Najczęściej jest widywana z Nicolasem i Hervem. Jest dość ładna, przebojowa i zawsze lubi być w centrum uwagi. Uważa się za najpiękniejszą dziewczynę w szkole. Od dawna kocha się w Ulrichu (bez wzajemności) i robi wszystko, aby z nim chodzić. Nie poddaje się nawet gdy ten ją ignoruje. Jest bardzo wścibska, próbuje poznać tajemnicę bohaterów. Można ją także zobaczyć ją od innej strony. Mimo nieprzyjemnego charakteru, potrafi być (co prawda raz na rok, ale się zdarza) bardzo dobra, czuła i odważna. Od czasu do czasu bohaterowie “wykorzystują” Sissi, np. kiedy zrobią coś złego i muszą spotkać się z dyrektorem. Wtedy proszą ją, żeby załatwiła wszystko z ojcem, za co ceną najczęściej jest wspólne wyjście z Ulrichem. Jest zazdrosna o każde słowo chłopaka zamienione z Yumi. Tej z kolei nienawidzi i uważa ją za “chudą wronę”.

Nicolas Poliakoff

Jest członkiem grupy Sissi. Jest wysoki, ubiera się na sportowo. Nie grzeszy inteligencją(lub innymi słowy,jest głupi), bardzo głośno się śmieje (jego śmiech jest charakterystyczny) i nabija się z Herva, jest jednak jego prawdopodobnie jedynym przyjacielem, dlatego zawsze zgadza się z jego argumentami i idzie w jego ślady. W odcinku “Uwierzę, jak zobaczę” chciał zagrać w zespole Odda jako perkusista. Powszechnie uznawany za największego tępaka w szkole. Podoba mu się Aelita, ale szczerze powiedziawszy jest za głupi, aby coś z tym zrobić.

Hervé Pichon

Jest członkiem grupy Sissi. Nie cierpi Ulricha, zazdrości mu kondycji fizycznej i powodzenia u dziewczyn. Jest bardzo dobrym uczniem, ale zawsze ustępuje nieco Jeremiemu. Rywalizuje z nim i nie umie się pogodzić z porażką. Herve ma talent do konstruowania, buduje robota i wystawia go w konkursie, w odcinku “Roboty” nawet pomaga bohaterom pozbyć się jednego z robotów XANY. Jest zakochany w Sissi, bezustannie próbuje się z nią umówić, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Aby jej zaimponować potrafi posunąć się do oszustwa (odcinek “Roboty”. Ma dużo pryszczy, śmieszną fryzurę, jest niski, dziwne się ubiera i nosi duże okulary. Chłopak ma również klaustrofobię.

Milly Solovieff

Jedna z dwóch oficjalnych dziennikarek w Kadic, która szuka materiałów na ciekawe reportaże oraz je prezentuje. Uczęszcza do siódmej klasy w ZS Kadic. Wraz ze swoją przyjaciółką o imieniu Tamiya należy do Wiadomości Kadic. Podąża za wszystkim co ciekawe i co rozsławi jej gazetkę. Intrygują ją plotki. Dziewczyna jest nieco dziecinna i wrażliwa. W trudnych chwilach panikuje i płacze, jednak w czwartym sezonie staje się odrobinę dojrzalsza. Milly nie przepada za córką dyrektora, Sissi. Uważa, że jest wredna, co można usłyszeć w niektórych odcinkach po docinkach Delmas.

Tamiya Diop

Druga oficjalna dziennikarka w Kadic, która filmuje wydarzenia prezentowane przez Milly. Dzieli z nią swój pokój. jest najlepszą przyjaciółką Milly Solovieff, z którą również dzieli pokój, oraz jest jej kompanką w Wiadomościach Kadic. Należy do siódmej klasy, ma jedenaśnie lat. Jest dość wrażliwa, choć trochę bardziej odpowiedzialna niż jej przyjaciółka. Niechętnie podchodzi do kontaktów z Sissi i jej grupą, która traktuje ją i Milly bardziej z góry.

Hiroki Ishiyama

Pierwszy raz pojawił się w drugim sezonie, jest młodszym bratem Yumi. Jest trochę wścibski, często śmieje się z siostry i cały czas mówi jej o Ulrichu. Wykorzystuje to że Yumi ma tajemnice przed rodzicami, w zamian za jego milczenie Yumi robi mu zadania domowe lub pomaga w inny sposób. Mimo pozornego konfliktu na linii brat-siostra, rodzeństwo dobrze się rozumie i wspiera się wzajemnie. W trzeciej serii Hiroki wygląda dojrzalej i chodzi do szkoły Kadic. Jest zafascynowany Ulrichem, który jest dla niego wielkim bohaterem i nie rozumie braku zainteresowania nim przez siostrę.

Johnny Cleary

Jest najlepszym przyjacielem Hirokiego. To nowa postać, pojawiająca się od odcinka 53 “W samo serce”. Jest w tej samej klasie co Hiroki. Podkochuje się w Yumi. Johnny zawsze stara się poderwać Yumi. W odcinku 58 “Zawody” dostał radę od Ulricha, aby śledził Yumi przez cały czas. Dziewczyna dowiedziała się o tej radzie i rozgniewała się na Ulricha za robienie takich rzeczy. Lecz później Ulrich dostał szansę, by nadrobić swój błąd, a Yumi i Johnny zostali ostatecznie dość dobrymi znajomymi.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.codelyoko.fr, opisy stworzył Jeremie96

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments