Bronie

Broń Yumi : Wachlarze

Bardzo ostra broń. Używana w walce prze Yumi we wszystkich seriach. W pierwszej serii ma tylko jeden, ale od drugiej serii ma już dwa. Potwory giną po jednym, rzadko po 2 uderzeniach w znak Xany.

Broń Odd’a : Laserowe strzały

Używana przez Odda. W pierwszej serii ma ograniczoną liczbę strzał, lecz w drugiej serii jest możliwość ich doładowywania. By zniszczyć potwora potrzeba co najmniej kilku strzał, rzadko wystarcza jedna, lecz trzeba celować w znak Xany.

Broń Aelity : Pole(kule) energii

Broń używana przez Aelitę, ale dopiero od 3 serii, gdy odzyskała wspomnienia. By powstrzymać wroga wystarczy tylko jedna kula, wycelowana w dowolne miejsce w ciele potwora.

Broń Ulricha : Japońska katana

Broń używana przez Ulricha. W seriach 1-3 ma tylko jedną, ale od 4 serii, dzięki poprawce Jeremiego, ma już dwie. By zabić potwora trzeba trafić w znak Xany przynajmniej jeden raz.

Broń Williama : Żyleta

Jego broń jest najpotężniejsza ze wszystkich, pojawia się dopiero wraz z Williamem w ostatnim odcinku 3 serii. Pod kontrolą Xany, gdy William jest przeciwko wojownikom Lyoko, dewirtualizuje ich przebiciem żyletą na wylot.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments