Wieści z Lyoko – niedziela, 10 marca 2024

Witajcie, oto pierwsze w tym miesiącu wieści i publikacja.

Dziś prezentujemy kolejne dwa rozdziały “Sekretów” autorstwa Azize. Rozdział czternasty można przeczytać tutaj, z kolei piętnasty dostępny jest w tym miejscu.

Wieści:

Kilka dni temu pojawiła się wiadomość, iż Justine Sainte, kompozytorka, autorka “A world without danger”, pokazała fragment swojej nowej pracy, która w całej okazałości ma się ukazać 4 kwietnia. Tego instrumentalnego kawałka można posłuchać tutaj za pomocą serwisu Reddit:

Inne wycinki opublikowali Hiszpanie z grupy Code Lyoko Reaction, tu już mamy do czynienia z nową wersją openingu do serialu.

Jak poinformowano, premiera pełnej wersji również ma nastąpić 4 kwietnia. Hiszpanie podkreślają, iż będzie to oficjalna piosenka, a śpiewać ma ją Pablo Galán. Jak na razie nie znamy więcej szczegółów, ale będziemy obserwować temat.

Wczoraj odbyła się kolejna transmisja z prac nad IFSCL.

Ekipa zajmująca się słuchowiskiem “Code Lyoko: Frontieres Virtuelles” ogłosiła, że kończą się prace nad scenariuszem pierwszego regularnego odcinka. Dotychczasowe dwa, które pojawiły się 3 września oraz 24 grudnia zeszłego roku są określanego jako specjalne, natomiast trzeci z kolei, który właśnie jest tworzony, ma być początkiem pierwszego sezonu. Łącznie liczyć on będzie 8 odcinków. Jak na razie nie jest znana data premiery.

A teraz jeszcze przegląd tego, co pojawiło się w internecie:

I to wszystko co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments