Wieści z Lyoko – niedziela, 20 sierpnia 2023

Witajcie, oto nasze tradycyjne wieści i publikacja.

Tym razem prezentujemy, po kilkumiesięcznej przerwie, nowy rozdział “Bez Lyoko, czyli życia tylko w realu” autorstwa Jeremiego_96. To już 41 część opowiadania, które ukazuje się nieprzerwanie od ponad pięciu lat. Znajduje się ona tutaj.

Jak pewnie wiecie, szczególnie jeśli jesteście na naszym serwerze Buntownicy Lyoko, Madiator bawi się w generowanie grafik z KL na podstawie pisanego przez siebie silnika AI. Postanowiliśmy, że będziemy w ramach wieści prezentować kilka grafik. Powstaje ich sporo, więc nie wszystko tutaj pokażemy. Wszystkie prace można zobaczyć na Buntownikach, tam też można poprosić o kolejne 😉

Wieści z zagranicy:

Pojawiła się wersja 4.5.6 IFSCL. Wśród nowości jest tam między innymi nowy rozdział 3 i odnowiony rozdział 4 trybu fabularnego. Jeśli chodzi o wersję polską – tłumaczenie się pojawiło, jednak nie jest ono pełne. Wciąż mogą się trafić fragmenty nieprzełożone na polski.

Ruszyły prace nad scenariuszem pierwszego sezonu “Code Lyoko: Frontieres Virtuelles”, którego odcinek pilotażowy pojawi się 3 września. Jak na razie wiadomo, że pierwszy epizod sezonu ma nosić nazwę “Archiwa”.

A teraz przegląd tego, co pojawiło się w internecie.

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments