Wieści z Lyoko – piątek, 30 czerwca 2023

Witajcie, oto ostatnie w tym miesiącu, a jednocześnie pierwsze podczas tegorocznych wakacji (jeśli ktoś jeszcze ma dwa miesiące lub więcej wolnego) wieści i publikacja.

Dziś prezentujemy tekst, którego jeszcze w naszym fandomie nie było. Shikari postanowiła pobawić się Chatem GPT i wypytać sztuczną inteligencję o to, jak można walczyć z Xaną. Jesteście ciekawi, co z tego wyszło? Przeczytajcie artykuł przygotowany przez Shikari.

Pojawiło się kilka nowych szczegółów dotyczących słuchowiska Code Lyoko : Frontières Virtuelles. Gotowe jest już 60 minut premierowego odcinka, który w całości ma liczyć 80 minut. Premiera została ustalona na 3 września o 21:30. Jego akcja ma dziać się około 16-17 lat po zakończeniu 4 sezonu. Wojownicy będą dorośli i mają walczyć z wrogiem groźniejszym nawet od Xany. Aelita i Jeremie będą mieć córkę o imieniu Maya. Po wydaniu tego pierwszego odcinka będą trwały prace nad całym sezonem, liczącym od 6 do 8 odcinków, które mają trwać około 40-45 minut każdy.

Na YouTube ukazała się kolejna zajawka fanowskiego szóstego sezonu tworzonego przez fanów z Portugalii. Nosi on nazwę “Code Lyoko: Beyond”.

21 sierpnia zniknie z internetu strona Centre de Recherches Code Lyoko – jeden z najstarszych fanowskich portali o CL. Powodem jest likwidacja serwisu Skyrock.com, na którego serwerach i silniku funkcjonowała strona. CRCL istnieje od grudnia 2004 roku. Starsza jest tylko CodeLyoko.fr, która została założona pół roku wcześniej.

W lipcu pojawi się nowa wersja IFSCL, w której odnowiony zostanie rozdział drugi gry fabularnej. Ma tam być więcej lokacji oraz interakcji. Zapowiadane jest też coś na dzisiaj, jednak w momencie redagowania tej wiadomości pozostaje to niespodzianką.

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments