Wieści z Lyoko – czwartek, 20 kwietnia 2023

Witajcie, oto nasze tradycyjne wieści i publikacja.

Dzisiaj mamy dla Was coś nowego – pierwszy rozdział opowiadania “Interferencja”, którego autorem jest Qazqweop. Możecie go przeczytać tutaj.

W ostatni weekend pojawił się film z okazji 13. rocznicy powstania IFSCL, która przypada na 10 kwietnia.

Pozostając w klimacie rocznicowym: wczoraj minęło 19 lat od premiery Code Lyoko na rynku w USA. Tam serial był emitowany przez Cartoon Network. Stacja ta nie wyemitowała jednak wszystkich sezonów, emisję przerwano pod koniec czwartej serii.

Po dość długim milczeniu odezwała się ekipa pracująca nad fanowską serią “Code Lyoko – Project Eradication”. Zapowiedziano, że prace zostaną wznowione między końcem kwietnia a czerwcem. Niedługo mamy poznać więcej szczegółów, wiadomo na ten moment, że ma to iść “w nowym kierunku”. Ogłoszono także, że w każdą sobotę po południu (czasu zachodnioamerykańskiego) odbywać się będą wspomnieniowe streamy, na których przypomniane zostaną rzeczy dotychczas zrobione w ramach tego projektu.

Ekipa tworząca “A Podcast Without Danger”, czyli audycje stanowiące bardzo obszerne omówienia odcinków serialu, zawiesiła działalność, przełożyła na czas nieokreślony premierę 13 odcinka. Powodem są względy osobiste i życie prywatne. Nie wiadomo, ile potrwa przerwa, twórcy mają nadzieję, że wrócą do tworzenia programów tak szybko, jak to będzie możliwe.

A teraz pora na przegląd tego, co lyokowatego pojawiło się w ostatnich dniach w internecie.

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments