Święta 2022 z Centrum

Witajcie, dzisiaj przypada wigilia świąt Bożego Narodzenia. W tym roku są to święta szczególne. Po raz pierwszy od wielu lat obchodzimy je w cieniu wojny, która toczy się praktycznie tuż za naszą wschodnią granicą. Dlatego też najważniejszym chyba życzeniem, jakie możemy skierować do Was, jest życzenie pokoju, aby zapanował on w najbliższym czasie. Oczywiście sensowne będą także te bardziej osobiste życzenia: zdrowia (bardzo potrzebnego, szczególnie teraz), szczęścia, pomyślności, spełnienia wszystkich planów zawodowych, naukowych czy też hobbystycznych.

Tradycyjnie już oprócz życzeń dołączamy, jako prezenty, nasze publikacje. W tym roku mamy coś na każdy z 3 dni świąt. Dzisiaj prezentujemy kartkę świąteczną autorstwa Azize:

Wracamy także z motywami do Discorda na podstawie grafik Atlanty, zajęła się nimi Morrigan, pierwszy z nich to “Waiting for his order“, który można pobrać z naszego działu “Download” , tam też znajduje się instrukcja, jak je zainstalować.

Oczywiście mamy też coś do czytania. Dzisiaj one-shot autorstwa Akuliszi “Prezenty”. Zgadnijcie, kto będzie Świętym Mikołajem?

I to właśnie przygotowaliśmy na dzisiaj. Raz jeszcze życzymy wszystkim Wesołych Świąt… i sprawdźcie, co zaprezentujemy jutro 😉

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments