Wieści z Lyoko – wtorek, 20 września 2022

Witajcie, oto nasze zwyczajowe wieści i publikacja.

Dziś prezentujemy pierwszą część opowiadania “Tamara – W Gildii”, którego akcja i fabuła są umiejscowione w uniwersum Aren. Autorką jest Akuliszi, a tekst możecie przeczytać tutaj.

Pewne zmiany zaszły na naszej stronie, jeśli chodzi o kategorie artykułów. Od teraz są tam cztery główne typy:

Opowiadania – tam znajduje się wszelaka literacka twórczość, podzielona na dwie podkategorie: one-shoty oraz serie. Podtrzymujemy zwyczaj umieszczania serii w ramach jednej podkategorii, tak jak to było dotychczas.

Redaktorskie – pod tą tajemniczą nieco nazwą kryją się wszelkie materiały bardziej dziennikarskie, jak wywiady, felietony czy recenzje, krótko mówiąc te rzeczy, które zazwyczaj nie są fikcją literacką.

Twórczość niekonwencjonalna – tu natomiast zawierają się te cykle, które nie pasują swoim charakterem do działu z opowiadaniami, przede wszystkim Areny oraz Równoległe rzeczywistości.

Kod Lyoko – tu znajdują się pozostałe teksty, co do których nie da się jednoznacznie kategorii wybrać, albo też nie jesteśmy jeszcze co do tego zdecydowani. Zastrzegamy, że ilość tekstów w tym dziale może się zmienić i będą pewne przestawienia

Mamy nadzieję, że ten układ przypadnie wam do gustu. Dajcie znać, jak się wam to podoba.

Z zagranicy. Niedawno dwóch amerykańskich youtuberów nagrało dwa filmy dotyczące serialu, i jak na razie osiągają one dobre wyniki. Jeden z nich ma ponad 160 tysięcy wyświetleń, drugi około 150 tysięcy. Oto te właśnie filmy.

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments