Wieści z Lyoko – czwartek, 30 grudnia 2021

Witajcie, oto ostatnie w tym roku wieści i publikacja.

Tak się akurat złożyło, że w 30 dniu grudnia prezentujemy 30 rozdział “Bez Lyoko, czyli życia tylko w realu” autorstwa Jeremiego_96. Możecie go przeczytać tutaj.

Jeśli chodzi o wieści – nadal nic nowego nie wiemy względem tej nowej oficjalnej rzeczy związanej z serialem, ale jak pamiętacie, szczegóły miały się pojawić dopiero w roku przyszłym, więc całkiem możliwe, że za jakiś czas dotrą do nas jakieś nowe informacje.

Jak zapewne widzicie, tak naprawdę tym razem żadnych nowych depesz nie mamy, trochę cichy okres, ale zapewne jest to związane ze świętami i okresem noworocznym. To ostatnie wieści na naszej stronie w 2021 roku, następnym razem spotkamy się już w nowym, 2022. Przyjmijcie więc od całej ekipy Centrum oraz Rady Ocalenia Fandomu życzenia, aby impreza sylwestrowa się udała i nie było po niej zbyt uciążliwego kaca, zaś nowy rok żeby był lepszy, bardziej udany, spokojniejszy, aby przybywało więcej informacji dobrych niż złych i aby podwyżki nas nie pogrążyły, chyba że takie podwyżki, które lubimy, na przykład pensji (jeśli ktoś pracuje). No i oczywiście aby ten 2022 przyniósł coś nowego i dużego, jeśli chodzi o fandom, który wciąż jest aktywny i wciąż dobrze się trzyma, co możecie obserwować, wchodząc na naszą stronę czy Discorda “Buntownicy Lyoko”. My ze swej strony obiecujemy, że w przyszłym roku nadal będziemy dostarczać interesujące materiały wszelakiej maści, możemy zdradzić rąbka tajemnicy i powiedzieć, że już w styczniu pojawi się coś specjalnego.

A na dziś to już wszystko, jeszcze raz – szczęśliwego Nowego 2022 Roku! 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments