Wieści z Lyoko – wtorek, 20 lipca 2021

Witajcie, oto nasze tradycyjne wieści i publikacja.

Dziś, po ponad półrocznej przerwie, powraca “Bez Lyoko”, oto 29 rozdział tego opowiadania: czytaj.

Pozostałe wieści:

Jedna z osób, które zajmują się musicalowym projektem związanym z CL opublikowała remix “A world without danger” pod nazwą “Lyoko Land”:

Komunikat od ekipy musicalowej:

Zapraszam was na ANGLOJĘZYCZNY publiczny serwer projektu “Code Lyoko: The Garage Kids”! Jesteśmy grupką zapaleńców, która chce pokazać w pełni animowanego KLa w nowym, mroczniejszym wydaniu, czerpiąc garściami z Garage Kids, i dodając niemało od siebie!. Mimo że stoi przed nami jeszcze dużo pracy, to już teraz chcemy zacząć budować społeczność wokół projektu. Na naszym serwerze czeka was miła atmosfera, kontakt z całą drużyną twórców i specjalne eventy!
Chcesz dołączyć do załogi? Nieprzerwanie od kwietnia trwa casting. Umiecie rysować? Animować? A może marzy wam się rola aktora głosowego lub wokalisty? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi “tak” to serdecznie zapraszamy do udziału w castingu! Jak wziąć udział? Po prostu dołączcie do serwera, wybierzcie rolę “audtion” i wykonajcie którąś pracę z tych wspomnianych na kanałach #animation-audition-info, #voice-acting-audition-info, i #vocalist-audition-info. Gotowe zgłoszenie umieśćcie na odpowiednim kanale. W Imieniu Całej Naszej Drużyny, Serdecznie Zapraszam:https://discord.gg/Hu2Eq3JwCW

W weekend 10 i 11 lipca we Francji odbyło się Cartoon Fair, jednym z elementów tego wydarzenia było spotkanie z Raphaëlle Bruneau i Marie-Line Landerwyn, aktorkami, które podkładały głosy postaciom we francuskiej wersji serialu. Oto nagranie z tego spotkania:

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments