Wieści specjalne – poniedziałek, 23 października 2023

Witajcie, dzisiaj wyjątkowo mamy wieści, a to dlatego, że dowiedzieliśmy się czegoś bardzo szczególnego, na co czekała zapewne spora część naszego fandomu.

O 20:00 na kanałe na YT, który zaczął prowadzić José Tistazo z Kraju Basków (autonomiczna część Hiszpanii), pojawił się wywiad. Udzielili go Sophie Decroisette oraz Jerome Mouscadet, główni scenarzyści serialu. O pełnym wywiadzie napiszemy najpewniej 30 października, dziś zaś zaprezentujemy wątek najważniejszy.

Padło pytanie, czy serial kiedykolwiek powróci. Oto odpowiedź jaką uzyskano:

Tak, pracujemy nad tym. Najprawdopodobniej za miesiąc lub dwa będziemy bardziej precyzyjni co do szczegółów. Niestety trochę czasu zabiera ustalanie, do kogo należą prawa, jak ten projekt sfinansować, ale pracujemy. Jesteśmy szczęśliwi, że znowu możemy działać przy CL. Ryzykujemy tutaj, czy ta nowa produkcja odniesie taki sukces jak wcześniej. Nie wiemy jeszcze, jak to będzie wyglądać dokładniej. Ale wiemy, że przygoda znów się zaczyna. Najprawdopodobniej główni bohaterowie nie będą zbyt dorośli albo w małżeństwach, nie będą też mieć dzieci. Myślimy nad tym, jak kontynuować historię i jak wykorzystać obecną technologię, bo ona się jednak sporo zmieniła.

Tak więc, jak widzimy – doczekaliśmy się. Jeszcze Lyoko nie zginęło. O nowych informacjach będziemy powiadamiać na bieżąco. Tu zaś cały wywiad do obejrzenia (fragment o nowej serii od 49:44).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments