Centrum istnieje już od 5 lat!

Dzisiaj dzień wyjątkowy. Mówiąc szczerze na początku funkcjonowania Centrum Lyoko i Rady Ocalenia Fandomu sam nie myślałem, że dojdziemy do takiego momentu, ale tak właśnie jest. Mija 5 lat, odkąd postanowiliśmy powołać Centrum do życia. Wciąż trwamy, wciąż się rozwijamy, nasza działalność się rozrasta, robimy rzeczy, o których się w polskim fandomie nie śniło. Utrzymujemy się i wychodzi nam to całkiem nieźle.

A że nie jesteśmy gołosłowni, prezentujemy coś specjalnego. Zeszłoroczny Superskan się Wam bardzo spodobał, dlatego prezentujemy drugi numer, tym razem z samymi nowymi tekstami. Możecie go przeczytać tutaj

Jeden z artykułów dotyczy gry karcianej “Kod: Wirtualizacja”. Musimy się przyznać, że jesteśmy z tego cholernie dumni, gdyż Mayakovsky, Azize i Shikari się sporo nad tym napracowali, testy wersji wstępnej też były ciekawe, bo odbywały się w szczególnych okolicznościach. Dzisiaj dajemy Wam szansę, abyście sami mogli sobie wydrukować karty oraz instrukcję i zagrać w pierwszą w naszym fandomie grę karcianą związaną z serialem. Nigdy wcześniej czegoś takiego w Polsce nie było. Wszystko udostępniamy tutaj. (tradycyjna formułka przy takich okazjach: Mediatoon ma prawa do marki i wszelkich nazw, my z tego nie mamy żadnych korzyści majątkowych).

Wielkie dzięki dla Was za te wspólne 5 lat, za to że jesteście, wchodzicie na nasze strony, nasz serwer discordowy Buntownicy Lyoko. Z racji rocznicy życzymy sobie tego, aby ta wspaniała przygoda nadal trwała.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Lukas
Lukas
1 rok temu

Jakieś wieści co i jak , czy w tym roku będzie kolejny sezon, jest bliżej czy dalej ?

Wyklęty
Admin
1 rok temu
Reply to  Lukas

Na chwilę obecną brak jakichkolwiek wieści, jeżeli cokolwiek ruszyłoby się w tej sprawie na pewno damy o tym tutaj znać!

trackback

[…] Dziś prezentujemy 5 rozdział “Kruczej Bramy” autorstwa Morrigan, pod tytułem “Zapowiedź”. Można go przeczytać tutaj.A jeśli ktoś jeszcze nie czytał tego, co zaproponowaliśmy z okazji 5 rocznicy powstania Centrum Lyoko, nic straconego – może to nadrobić, klikając tutaj. […]