19 lat z serialem – dziś rocznica

Witajcie, dzisiaj nieco wyłamujemy się z naszego tradycyjnego grafiku publikacji, ale powód ku temu jest istotny.

Właśnie dziś mija 19 lat od premierowej emisji w telewizji pierwszego odcinka “Code Lyoko” pod tytułem “Miś Godzilla”. Przez ten czas wiele się zmieniło, w końcu można nawet uznać, że te 19 lat od 2003 to prawie jak całe pokolenie. Nie uległo zmianie to, że ten serial wciąż przyciąga nowych fanów, a starych nadal przy sobie trzyma, o czym świadczy fakt, iż fandom w dalszym ciągu jest aktywny. Tegoroczny jubileusz wypada w czasie, gdy wciąż czekamy na jakieś wieści, anonsowane przez Hiszpanów. Czy właśnie dzisiaj czegoś się dowiemy? Kto wie… na pewno jeśli coś będzie ujawnione, czy to dziś, czy kiedy indziej, dowiecie się tego z naszej strony.

Z okazji rocznicy dzisiaj o 19:00 premiera siódmego odcinka Lyokospekcji autorstwa Jeremiego, będzie to “Fałszywy obraz”:

Dwie krótkie informacje:

Na serwerze discordowym Buntownicy Lyoko mamy już 400 osób.

Właśnie na tym serwerze, dokładniej na kanale sportowym, jutro o 21:00 relacja na żywo z meczu 1/8 finału Mistrzostw Świata w siatkówce: Polska – Tunezja. Będziemy przeprowadzać także relacje z dalszych spotkań naszej kadry, liczymy, że ostatnie takie sprawozdanie w tym mundialu wypadnie dopiero 11 września, w dzień finału.

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments