Wieści z Lyoko – wtorek, 10 maja 2022

Witajcie, jeszcze nie opadł kurz po naszych obchodach czterolecia, a tu już kolejna publikacja. No, ale obiecaliśmy, że będziemy grafiku dotrzymywać, więc dotrzymujemy.

Dzisiaj prezentujemy 32 rozdział “Bez Lyoko, czyli życia tylko w realu” autorstwa Jeremiego_96, można go przeczytać tutaj.

Przypomnimy krótko, że od 5 maja działa nasza angielska strona: https://codelyoko.eu/

Na naszym serwerze Buntownicy Lyoko doszło do kilku zmian. 23 kwietnia wprowadziliśmy nowy punkt do regulaminu, tak aby na kanałach była jak największa rzetelność.
2.5 W przypadku częstego publikowania informacji nie potwierdzonych bądź tez nie mających pokrycia z rzeczywistością, administracja zastrzega sobie prawo do wyciszenia użytkownika na danym kanale poprzez nadanie rangi wyciszającej.

Natomiast od 7 maja ponownie można słuchać muzyki dzięki botowi muzycznemu. Po wyłączeniu poprzedniego mechanizmu o nazwie Rythm postanowiliśmy wprowadzić coś, co się nazywa FredBoat, zaś u nas nazywa się Radio Kadic 2 (pierwszy bot miał nazwę Radio Kadic). Obsługa praktycznie taka sama jak dotychczas, nieco zmienił się tylko znak wprowadzany na początek komendy wydawanej botowi.

Na koniec taki oto fanart znaleziony na Twitterze.

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments