Cztery lata Centrum – od diabła atrakcji :)

Witajcie. Nadszedł ten dzień – Centrum Lyoko kończy cztery lata. Szybko zleciało, co nie? 😉 Zaczynaliśmy jeszcze na dawnej HPU, a teraz mamy własną stronę (i to niejedną), serwer na Discordzie i parę innych miejsc. I z tej okazji dzisiaj świętujemy. A że już pewnie trochę nas znacie, to możecie zgadywać, że jako świętowanie traktujemy publikację nowych materiałów. I dobrze zgadujecie, bo przygotowaliśmy dla Was od diabła (żeby nie powiedzieć jeszcze dosadniej) różnych atrakcji.

Tradycyjnie, jak co roku, administrator naszej strony, Jeremie_96, przygotował rocznicowy felieton: tutaj.

Natomiast Mayakovsky napisał tekst, w którym upatruje w pewnym zjawisku szansę na to, że nasz ulubiony serial wróci: tu do przeczytania.

Wyklęty z kolei przygotował poradnik dla tych, którzy chcieli przygotować sobie unikalną płytę z lyokowatym motywem: tutaj.

Dla tych, którzy się zastanawiają “a będzie coś fabularnego”, odpowiadamy – jasne że tak.

Dzisiaj przedstawiamy pierwszy rozdział nowego opowiadania Morrigan. Nosi ono tytuł “Wiedźma Srebrnego Płomienia”: część 1.

Zaś Qazqweop napisał dwa one-shoty: Oko oraz Trzepot skrzydeł…

W naszym dziale Download, w folderze “Discord skórki”, pojawiły się 3 nowe skórki oparte na pracach Atlanty, które stworzyła Morrigan.

Również w tym samym dziale opublikowaliśmy nasz nowy projekt. Fanowską gazetkę o nazwie “Superskan”, która jest drobnym przeglądem tego, co zdołaliśmy zrobić w ciągu czterech lat istnienia Centrum Lyoko. Fanzine jest dostępny tutaj.

Dzisiaj też odpalamy nasz inny projekt, nieco większy. Równo rok po starcie obecnej wersji naszej strony ruszamy z angielskim portalem. Dostępny on jest pod adresem https://codelyoko.eu/

Myślicie, że to już wszystko…? A właśnie, że nie! Bogaty program artystyczny dzisiaj wieczorem na naszym kanale youtube’owym!

O 18:00 teledysk autorstwa Atlanty “Burn it all down”:

O 18:30 coś, czego jeszcze w Centrum nie było. Słuchowisko oparte na opowiadaniu Qwakiego “Douglas, kurwa…” (przy okazji – po raz pierwszy używamy w ramach wieści słowa wulgarnego, ale jest ono konieczne, bo taki jest tytuł słuchowiska).

O 19:00 drugi dzisiaj teledysk – “William Nightmare”, który wykonał MrSmalec:

A na zakończenie wieczoru, o 19:30, trzeci odcinek Lyokospekcji autorstwa Jeremiego.

Cóż…sporo tego, ale mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie w naszej bogatej ofercie.

Dzięki za te wspólne cztery lata… i oczywiście bądźcie z nami dalej 😉

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments