Wieści z Lyoko – niedziela, 10 kwietnia 2022

Witajcie, oto pierwsze w tym miesiącu wieści wraz z publikacją.

Właściwie nawet można by było powiedzieć, że z dwiema publikacjami, bo dziś mamy dwa teksty. Pierwszy z nich to 31 rozdział “Bez Lyoko, czyli życia tylko w realu”, autorstwa Jeremiego_96, można go przeczytać tutaj.
(wiemy z pewnych źródeł, że niedługo będzie kolejna część, bo prace ruszyły). Tu warto jeszcze dodać, że ostatnie rozdziały, od 27, zostały poddane korekcie, którą jak zwykle dla tego opowiadania i dla Jeremiego zrobiła Azize. Od teraz podpis o tym mówiący będzie się pojawiać przy każdym rozdziale “Bez Lyoko”.

Jeremie ostatnio dość sporo pisze, możliwe że to z racji tego, iż w swojej pracy zawodowej, za którą dostaje pieniądze, też zdarza mu się dużo publikować i to się na fandom przeniosło, tak czy inaczej dzisiaj będzie także rzecz publicystyczna, felieton “Komu przeszkadza nowa seria?”, który znajduje się tutaj.

Przyczynkiem do jego powstania był ten oto film jednego z francuskich youtuberów:

Wczoraj na YouTube pojawiło się nagranie będące połączeniem covera jednej z piosenek zespołu Subdigitals wraz z cosplayem.

Jedna zapowiedź na koniec: dzisiaj we Francji pierwsza tura wyborów prezydenckich, relacja, wyniki i komentarze na bieżąco na kanale #aktuality na naszym discordowym serwerze Buntownicy Lyoko.

I to wszystko, co na dziś przygotowaliśmy, jednak niedługo Wielkanoc, więc coś z tej okazji będziemy mieli w zanadrzu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments