Wieści z Lyoko – środa, 30 marca 2022

Witajcie, oto ostatnie w tym miesiącu wieści i publikacja.

Dziś prezentujemy klip pod tytułem “Mujeriego” autorstwa MrSmalca. Jego premiera zaplanowana jest na 19:00:

Natomiast inny użytkownik Buntowników Lyoko, Sal, zmajstrował takiego oto gifa:

Jeśli chodzi o wieści, to dzisiaj mamy komunikaty krajowe, od nas.

Blisko nam się robi do pamiętnej daty 5 maja – rocznicy powstania Centrum Lyoko. Patrzcie, cztery lata już będziemy oficjalnie istnieć. Zamknęliśmy na moment oczy gdy ogłaszaliśmy własny mały kąt na Buntownikach i starym .hpu.pl, otworzyliśmy je i mamy kodlyoko.pl, własny kanał na YT z własnymi AMVKami, prężnie rozwijający się kanał polityczny #aktuality i jeszcze kilka ciekawych znajdziek. Zeszło jak z bicza strzelił! A jeszcze przed naszym świętem szykuje się kwiecień – Wielkanoc. Zatem, przybijając do brzegu! Ogłaszamy zbieranie prac pod publikacje na Wielkanoc i IV rocznicę Centrum Lyoko! Mogą to być opowiadania, artykuły, rysunki, AMVKi, nagrania: co tylko będziecie w stanie nam przynieść. Prace wysyłajcie do Jeremiego na Discordzie.

Oprócz tego planuje, właśnie na 5 maja, akcję publikacji setek. Robiliśmy już wcześniej takie rzeczy, jednak tym razem nieco pozmieniamy zasady. Zazwyczaj limit słów wynosił 100, ale że jest to nasza czwarta rocznica, to teraz będzie można wysłać do nas opowiadanko nawet do 400 słów (choć te krótsze też przyjmiemy). Teksty wysyłać można do Jeremiego.

Sprawy techniczne:
-Mamy od kilku dni odświeżone etykiety do wieści, ich autorką, tak jak w poprzedniej wersji, jest Azize.

-Odnowiono również ikonę serwera Buntownicy Lyoko, tak aby nadal został w niej wyraz solidarności z walczącym narodem ukraińskim, a jednocześnie żeby nazwa serwera była widoczna, gdyż pierwsza wersja ikonki ukraińskiej była robiona spontanicznie i niekiedy niektórzy mogli mieć problem z odczytaniem nazwy. Tak prezentuje się aktualny symbol naszego discordowego serwera, tutaj również pomysł dała i zrealizowała go naczelna graficzka Centrum, czyli Azize.

W ostatnich dniach Azize założyła sobie nowy fanpage na Facebooku, gdzie będzie prezentować swoją lyokową twórczość: https://www.facebook.com/Azize-105902805412062

I na koniec świeży fanart z internetu.

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments