Wieści z Lyoko – niedziela, 20 marca 2022

Witajcie, oto nasze wieści i publikacja.

Dzisiaj prezentujemy felieton pod tytułem “Franz Hopper nie gra w kości”, którego autorem jest Qazqweop, tego typu teksty nie trafiają się zbyt często na naszej stronie, tak więc tym bardziej zapraszamy do przeczytania: tutaj.

Wieści:

W międzynarodowym fandomie pojawiła się niedawno nowa inicjatywa. Na Instagramie powstało konto “HermitageFindings” (@hermitagefindings), można tam zobaczyć różne znane i mniej znane gadżety fanowskie związane z CL. Oprócz produktów, które były obecne także na naszym rynku, jak książki czy niektóre figurki bohaterów, pokazywane są tam także takie rarytasy jak motor Ulricha z pilotem do zdalnego sterowania. Treści publikowane są po angielsku z tłumaczeniem na francuski.

https://www.instagram.com/hermitagefindings/

Konto powstało z inspiracji francuskim profilem LyokoMuseum (https://www.instagram.com/lyokomuseum/), który zajmuje się podobną tematyką, jest jednak prowadzony tylko po francusku i skupia się na tych produktach, które pojawiały się w ojczyźnie Lyoko.

I na koniec dwie rzeczy, które niedawno wpadły w oko w naszej redakcji podczas przeglądania internetu. Jedna to taka oto maskotka, możliwe że poznacie, kto to jest:

Druga zaś to nowy cosplay Yumi zaprezentowany przez znaną już Wam zapewnę Yumivigo z Hiszpanii:

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś, w ostatnich wieściach publikowanych jeszcze podczas kalendarzowej zimy 2021/22, jutro już zaczyna się wiosna. Następna publikacja planowo 30 marca, chyba że wydarzy się coś nagłego – wtedy na pewno o tym poinformujemy. Świeży kontent lyokowaty, dyskusje o nim (i nie tylko) a także raporty z frontu w Ukrainie (gdyż wojna trwa, dziś jest jej 25 dzień) całą dobę na naszym serwerze discordowym Buntownicy Lyoko.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments