Wieści specjalne – środa, 12 stycznia 2022

Witajcie, choć nie wypada tradycyjny dzień publikacji, to mamy dla Was interesujące wieści.

Wracamy do sprawy, o której w grudniu pisaliśmy na stronie i o której świat powiadomili Hiszpanie działający na twitterowym profilu Code Lyoko REACT. Chodzi o zapowiedź czegoś nowego związanego z serialem. Po kilku tygodniach bez żadnych komunikatów w tej sprawie wczoraj wieczorem pojawił się taki oto wpis:

Nie, nowa rzecz nie jest piosenką. Nie, nie będziemy ryzykować kontaktu, jaki jeden z adminów (a jest nas 6 albo 7) ma z Mediatoonem, tylko po to żeby spełnić czyjeś oczekiwania. Mamy styczeń i możemy powiedzieć, że nowa rzecz będzie pochodzić z Mediatoona i nie będzie to piosenka. W tym momencie jeden z administratorów wie i NIE MOŻE tego powiedzieć, ponieważ ryzykowałby bardzo dobry kontrakt i okazję której nie chce przegapić.
Nie zasłużyliśmy na to, co firma produkcyjna zrobi z serialem.

Hiszpanie mówiąc o piosence mają najprawdopodobniej na myśli nową wersję “Un monde sans danger”, która była nagrywana w listopadzie zeszłego roku. Na ten moment nie dysponujemy żadnymi innymi informacjami, dotyczącymi tego, czym by ta nowa rzecz miała być, nie wiemy także kiedy dokładnie moglibyśmy ich oczekiwać, nadal w mocy jest termin podany miesiąc temu, czyli do połowy bieżącego roku. Wczorajszy wpis może jednak dawać pewną nadzieję na to, że szykuje się coś naprawdę sporego kalibru.

Jak tylko otrzymamy jakieś kolejne wieści w tej sprawie, podamy je na naszej stronie.

Mamy jeszcze jedną informację, dotyczącą już krajowego podwórka, przekazał ją nam Qazqweop:

Co powiecie na Powrót do Przeszłości?
Pamiętacie coś takiego jak MEP? Multi Editor Project, swego czasu popularny na YouTube.
W skrócie – AMVka sklejana przez kilka osób na raz. Co byście powiedzieli na pierwsze ogólnoserwerowe AMV, nasze fandomowe MEP?
Wybralibyśmy piosenkę, podzielili ją na kilkunastosekundowe fragmenty i każdy chętny zmontowałby obraz pod swój fragment niezależnie, w dowolnym stylu.
Chętnych do zabawy zapraszam do kontaktu na Discordzie.

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] w pewnej mierze z wiadomością zawartą wyżej. O szczegółach możecie przeczytać klikając na ten link, nawiązanie do tej sprawy znalazło się także w naszej dzisiejszej […]