Wieści specjalne – wtorek, 7 grudnia 2021

Witajcie, dzisiaj co prawda nie wypada nam dzień publikacji według grafiku, jednak mamy do przekazania pewne istotne wieści.

Wczoraj późnym wieczorem hiszpańskojęzyczna część fandomu, działająca na twitterowym profilu Code Lyoko REACT, podała taką oto wiadomość:

Dotarły do nas wieści z wiarygodnych źródeł, będzie coś nowego z Code Lyoko. Żyjemy.

Nasza redakcja poprosiła o doprecyzowanie tej wiadomości. Oto, co otrzymaliśmy w odpowiedzi:

Nie wiemy, co to dokładnie ma być, ale wiemy, że będzie coś nowego i że to będzie oficjalne.

Wieści wywołały spore poruszenie wśród fanów, dlatego też dziś po południu Hiszpanie wystosowali kolejny komunikat:

Wielu z was zaczęło spekulować co do tego, co to ma być. Nie mamy pewności, czy to będzie coś tak dużego jak nowy sezon, czy też tylko wznowienie na przykład na płytach Blue-Ray. Możemy za to zapewnić, że to coś nowego i oficjalnego i że wiadomość o tym pochodzi ze źródeł bezpośrednio w Mediatoonie, jednak nie uwierzymy w 100%, dopóki tego nie zobaczymy. Musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Z drugiej strony nie wierzymy, że to byłaby nowa seria Ewolucji, bo trzeba by było wybrać nowych aktorów, tamci są już dorośli.

Według informacji pochodzących z Hiszpanii, szczegóły mają być znane za kilka miesięcy.

Z kolei 22 listopada Julien Lamassonne, wykonawca oryginalnego openingu do serialu, czyli piosenki “Un monde sans danger”, podał na Facebooku, że nagrywał nową wersję tego utworu. Więcej informacji, choćby cel, dla którego nagrywano nową wersję, ma być w tej sprawie podanych na początku 2022.

Będziemy oczywiście trzymać rękę na pulsie i na bieżąco informować o nowych informacjach związanych z tymi sprawami. Komentujcie, rozsyłajcie newsa dalej 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Natomiast jeśli chodzi o wieści, to wciąż najważniejszą sprawą jest to, co podaliśmy we wtorek za Hiszpanią, a dotyczy tego, iż jest szykowane coś nowego związanego z CL. Szczegóły możecie przeczytać tutaj. […]