Wieści z Lyoko – piątek, 20 sierpnia 2021

Witajcie, oto dzisiejsze wieści i publikacja.

Tym razem prezentujemy coś do oglądania. Oto pierwsza część fanartów przygotowanych przez Atlantę na “Code:July”, prezentowaliśmy je już społeczności międzynarodowej na Reddicie i Twitterze.

“Future”
“Jeremie”
“My favorite”
“Carnival”

Niedługo na stronie opublikujemy drugą część grafik od Atlanty. Więcej fanartów i zdjęć związanych z fandomem znajdziecie na naszym instagramowym koncie, które właśnie wznawia swoją regularną działalność.

https://www.instagram.com/buntownicy_lyoko/

Rada Ocalenia Fandomu zdecydowała, że Classico przeszedł pomyślnie okres kandydacki i został przyjęty jako pełnoprawny członek. Obecnie Rada liczy sobie 12 osób.

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, w tym tygodniu, dokładniej 18 sierpnia, działalność zakończył hosting, na którym była postawiona nasza stara strona. Zabezpieczyliśmy dane, jesteśmy w posiadaniu kopii bazy danych, więc nic nie przepadło. Pamiętajcie o tym, aby w zakładkach z polubionymi stronami podmienić adres, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście, na nasz obecny, abyście mogli łatwo wejść do jedynej i największej w Polsce strony o Code Lyoko.

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments