Wieści z Lyoko – piątek, 30 lipca 2021


Witajcie, oto nasze tradycyjne wieści i publikacja. Na początek komunikat od organizatorów trzeciej edycji Aren, czyli Azize i Wyklętego, bo to z tym tematem związany jest dzisiejszy tekst:

Witajcie wojownicy!
Ci, co uważnie śledzą kanały arenowe oraz newsy na serwerze “Buntownicy Lyoko” [link, jak jeszcze ciebie nie ma] – miała odbyć się dodatkowa walka pomiędzy dwoma uczestnikami. Były to osoby, które odpadły w ćwierćfinałach, ale zgłosiły się na ochotnika na napisanie jeszcze jednego pojedynku w wylosowanym sektorze. Rękawicy podjęli się:

  • Amaro Lineta – uczestnik drugiej walki
  • Dorian Finrs – uczestnik trzeciej walki

Niestety, w ostatniej chwili jedna osoba zrezygnowała z powodów osobistych i tym samym nie przesłała areny na czas. Niestety, zasad się trzymamy. Oznacza to, że Dorian wygrywa walkowerem, zdobywając dodatkowy punkt w całej punktacji.
Ponieważ była tylko jedna praca, razem z Wyklętym zadecydowaliśmy, aby w tym przypadku nie odbyło się głosowanie.

To wszystko – wyczekujcie zatem pierwszego półfinału! Zmierzą się w nim:

  • Niilo Ahonen
  • Noemie Elan
    Walka odbędzie się w sektorze leśnym.

A poniżej macie zwycięski pojedynek Doriana. Akcja odbywa się w utworzonym sektorze o tajemniczej nazwie “Ruiny Projektu Kartagina”. Jeden uczestnik już chyba bardzo dobrze znał to miejsce… ;>

Arena dodatkowa

Pozostałe wieści.
Jutro o 21:00 kolejny rewatch odcinków Code Lyoko.

Na kanale sportowym naszego serwera discordowego dogłębne, aktualne i wielowątkowe relacje z Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Codziennie wieczorem publikujemy kalendarz startów Polaków na dzień kolejny.

Ogłoszenie od MrSmalca:
Chciałbym dziś wam pokazać projekt o nazwie:

CODE LYOKO EVOLUTION REMAKE:

To projekt który ma za zadanie odtworzyć serie CL Evolution w starym stylu. Jak zamierzam to zrobić? To proste. Nagrywanie odpowiednich fragmentów z kreskówki i serialu Live-action.

CZY MOŻNA SIĘ ZAŁAPAĆ DO ZAŁOGI?:

Oczywiście że tak! Projekt ten potrzebuje zarówno dubbingerów , grafików itp. Napiszcie mi na pv kim chcielibyście zostać.

KTO BĘDZIE MONTOWAŁ ODCINKI? I GDZIE BĘDĄ ONE DO OBEJRZENIA?:

Za montaż i rozdawanie dubbingów będę odpowiedzialny ja. Postaram się żeby odcinki były udostępniane na oficjalnym kanale Centrum Lyoko na YouTube.

Link z zaproszeniem: https://discord.gg/ANd9KxTvBg

Dziękuję za uwagę i przyda się każda pomoc!

Na serwerze “Code Lyoko: The Garage Kids” (informowaliśmy o nim w wieściach z 20 lipca) będzie miało miejsce pierwsze publiczne czytanie skryptu musicalu. Początek 2 sierpnia o 1:00 w nocy czasu polskiego.

I na koniec dzisiejszych wieści film od ekipy zajmującej się projektem pełnometrażowego obrazu “Code Lyokô : Retour vers le passé”:

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments