Wieści z Lyoko – środa, 30 czerwca 2021

Witajcie, oto ostatnie w tym miesiącu wieści i publikacja.

Dzisiaj coś do oglądania – fanart autorstwa AtlantyFromX:

Trwa trzecia edycja Aren, w poniedziałek rozpoczęła się druga kolejka. Walki zawodników, którzy biorą w niej udział, a także kartę do głosowania, znajdziecie tutaj.

W piątek 2 lipca o 20:00 na platformie Watch2Gether początek kolejnego cyklu rewatchy. Zasady takie jak poprzednio: będą oglądane co najmniej 2 odcinki, chyba że widzowie będą zainteresowani, to wtedy będzie więcej. Link do pokoju: https://w2g.tv/p27c2hmn4wfd9vp6oe
Rewatche będą odbywać się co trzy dni, co oznacza, że drugi w tym roku zaplanowany jest na poniedziałek.

W najbliższy weekend 3 i 4 lipca w podparyskim Bourg-la-Reine odbędzie się Cartoon Fair 2021. Zaplanowano dwa lyokowate wydarzenia podczas tego konwentu. W sobotę o 14:00 spotkanie z Raphaëlle Bruneau i Marie-Line Landerwyn, użyczały one głosu Jeremiemu, Oddowi i Ulrichowi w oryginalnej wersji serialu. W niedzielę o tej samej porze spotkanie z Immudelkim, twórcą IFSCL. O tym, co działo się we Francji, będziemy informować w miarę możliwości oraz materiałów, jakie mamy nadzieję otrzymać z francuskich agencji informacyjnych.

Ekipa zajmująca się Code Lyoko: Project Eradication opublikowała czwarte i ostatnie zarazem nagranie ze ścinkami z prac nad serią:

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments