Wieści z Lyoko – poniedziałek, 10 maja 2021

Witajcie, oto pierwsze Wieści z Lyoko “według terminarza” na nowej stronie (choć tak naprawdę jest to już trzeci meldunek, jaki tu się pojawia). Tradycyjnie będzie publikacja oraz najnowsze informacje z fandomu.

Dzisiaj, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, prezentujemy drugi artykuł autorstwa Classico na temat fabryki z serialu. Wiemy, że pierwszy tekst na ten temat cieszy się sporą popularnością, sądzimy, że i tym razem tak będzie: https://kodlyoko.pl/index.php/artykuly/kod-lyoko/fabryka-sequel/

Mamy także coś dla oka, kilka fanartów od Atlanty:

Komunikaty Rady Ocalenia Fandomu:

Rada zdecydowała o przyjęciu na stale Morrigan jako członka ROFu, gdyż okres próbny odbyła ona z powodzeniem.

Rada informuje także, że przyjęła dzisiaj na okres próbny Classico, autora dwóch ostatnio publikowanych artykułów na temat fabryki. Oto kilka słów od niego:

Nazywam się Classico, zebrałem archiwum zdjęć i filmów z Fabryki która była inspiracją tej z KLa, i napisałem o niej artykuł. Jestem częścią zespołu twórców “Code Lyoko: A Garage Kids Musical Reboot” czyli musicalu opartego na pilotażowym odcinku Kod Lyoko – Garage Kids. Jestem tam odpowiedzialny za edytowanie skryptu, dźwięk, muzykę, redesign Fabryki, oraz wezmę udział w castingu do jednej z ról. Moja działalność w fandomie skupia się bardziej na działaniu w większych projektach wymagających czasu.

Wieści z zagranicy:

Rozpoczęła się zbiórka funduszy na konwent Cartoon Fair 2021, który ma odbyć się we Francji na początku lipca. W tym roku impreza ma być poświęcona w dużej mierze CL. Pierwotnie planowano ją na wakacje 2020 roku, jednak z racji sytuacji epidemicznej organizatorzy zmuszeni byli przełożyć konwent na następny rok. Osiągnięto już zakładany cel, czyli 2500 euro (w chwili redagowania tej wiadomości licznik pokazuje kwotę 2519 euro, ponad 11 tysięcy złotych w przeliczeniu).

I to wszystko, co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments