Wieści z Lyoko na Wielkanoc 2021

Witajcie. Nadeszła Wielkanoc, po raz drugi w sytuacji specyficznej, w cieniu pandemii koronawirusa. Niezależnie od tego chcemy jednak dzisiaj życzyć Wam wszystkiego dobrego, zdrowia (w tych dniach to życzenie nabiera szczególnego wymiaru), radości (tak bardzo obecnie potrzebnej) i tego, aby te święta przebiegły w miłej atmosferze.

Dochowując tradycji publikowania nowych rzeczy na święta, dziś prezentujemy:
-pierwszy rozdział “Siódmej Ofiary” autorstwa little.nefilim:

https://kodlyoko.pl/wordpress/index.php/artykuly/siodma-ofiara/1-2/

-czternasty rozdział “Wspomnień redaktora” autorstwa Jeremiego_96, nosi on tytuł “Lato bez ogórków (albo jak wkurzyć Francuzów): https://kodlyoko.pl/wordpress/index.php/artykuly/wspomnienia-redaktora/rozdzial-14-lato-bez-ogorkow-albo-jak-wkurzyc-francuzow/

Mamy jeszcze ogłoszenie:
➤ Od ostatniego starcia z XANA-ą minęło już dość sporo czasu. Grupa Wojowników Lyoko poszła w świat, każdy w swoją stronę. Ich życie nie jest już podporządkowane walce na życie i śmierć ze zdegenerowaną, sztuczną inteligencją. Przyszedł czas, by z niego skorzystali. Jednakże, czy na pewno pozostawili ten epizod za sobą? Co, jeżeli XANA wróci, silniejszy niż wcześniej, by po raz drugi spróbować przejąć kontrolę nad światem i doprowadzić do jego upadku?
Nie… to tylko złe przeczucie. Witaj w Kadic.

➤ Stara gwardia Wojowników Lyoko zakończyła już edukację w Kadic i jak to bywa w życiu, ich drogi w końcu musiały się rozejść. Nie wszystkie oczywiście, ale nie można już było liczyć na pomoc ze strony Jeremiego, Yumi czy Odda. Pałeczkę administratora przejęła Aelita, która jednak wciąż miała w sobie kody do dezaktywacji wieży. Ulrich raczej nie poradziłby sobie sam, William natomiast dość sceptycznie spoglądał na kolejną wyprawę do Lyoko — z wiadomych względów.
Jednak chciałoby się powiedzieć — chwila, moment. Przecież XANA został pokonany. Nie stanowi już żadnego zagrożenia zaś, Superkomputer dawno wyłączono!
Pamiętacie moi mili moment, w którym XANA uwolnił się do sieci…?

☾••••☽

Zapraszamy serdecznie do naszego RP w uniwersum Code Lyoko! Żyjemy tu sobie już od pięciu miesięcy, a ludków do rozkręcenia zabawy nigdy za mało!. Przenosimy się tu kilka lat do przodu – nasi Wojownicy są już studentami, niektórzy z nich wyjechali, by spełniać swoje marzenia. Ze starej gwardii została raptem trójka. Kiedy już myśleli, że mają ten epizod za sobą, cóż…
Jak widać, nie do końca. Starsi Wojownicy muszą wciągnąć w swoje szaleństwo kolejne osoby, by uchronić świat przed zagładą ze strony sfiksowanego programu.
W kogo się wcielisz? Zostaniesz członkiem nowej gwardii, poświęcając swój wolny czas na walkę z naprawdę groźnym przeciwnikiem? Zwykłym uczniem lub studentem, żyjącym z dnia na dzień szkolnymi obowiązkami i towarzystwem? Wybór należy do Ciebie.
Czas, byś napisał swoją historię.

☾••••☽

Co oferujemy?

➤ Swobodną atmosferę
➤ Dobrą zabawę
➤ Służącą pomocą administrację (nie gryziemy. Idzie się z nami całkiem dogadać :smiley: )
➤ Od groma lokacji!
➤ Kostki (w przypadku opisywania walk z potworami XANA-y), do losowania obrony i ataku
➤ I mam nadzieję, że niedługo również i miłe wspomnienia!

Czego oczekujemy?

➤ Wzajemnego szacunku przede wszystkim!
➤ Aktywności! Aktywność jest na wagę złota.
➤ Nie bądź trollem! Ale i nie miej kija tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę 😉
➤ KP w przeciągu 72h od momentu wbicia na serwer. Będziemy wdzięczne ^^
➤ Styl książkowy, min. 5 zdań w odpisie.
➤ Ortografii i interpunkcji na poziomie 7 klasy podstawówki.

Transfer. Skan… Wirtualizacja!

Link do serwera
https://discord.gg/NPGGhegHwn

To wszystko, co przygotowaliśmy na dziś, raz jeszcze życzymy wesołych Świąt Wielkanocnych 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments