Wieści z Lyoko – wtorek, 30 marca 2021

Witajcie, oto ostatnie w marcu wieści i publikacja.

Dziś prezentujemy prolog nowego opowiadania autorstwa Morrigan pod tytułem “Powiedz im, że wciąż żyję”. Sam prolog nosi nazwę “Podarunek”:

https://kodlyoko.pl/wordpress/index.php/artykuly/powiedz-im-ze-wciaz-zyje/00-podarunek/Rada Ocalenia Fandomu zdecydowała, żeby przyjąć Morrigan na okres próbny jako kandydata do ROFu. Oto kilka słów od samej wytypowanej:
Hej! Tu Morrigan – wychowana na Kod Lyoko, Dragon Ballu i Tekkenie dwudziestolatka, pamiętająca jeszcze słodkie czasy ZigZapa i Jetixa! Aktualnie jestem administratorką serwera “Code Lyoko Nowa Era RP”, jakiś czas temu również wykonałam parę Lyokowatych motywów i od niedawna zajmuję się również fanfikiem “Powiedz im, że wciąż żyję”. Uwielbiam zarówno cięższe, jak i łagodniejsze brzmienia, starsze, nowsze, chociaż przyznam, najlepiej wchodzą wszelkie mieszanki rocka i metalu 🙂 Uwielbiam czytać! Książki w wersji papierowej, elektronicznej, to nie robi mi żadnej, ale to żadnej różnicy. Zaczytuję się także w twórczości fanowskiej – zarówno polskiej, jak i angielskiej. Zdarza mi się również pogrywać – Alan Wake, Mass Effect, Metro 2033, w przypadku czegoś online, można mnie znaleźć w takich grach jak SMITE lub też rozegrać towarzyski sparing w Tekkena 7!
Nieuleczalna kociara oraz amatorka zagadnień z zakresu informatyki – aczkolwiek bardziej w kwestiach serwisowych. Śrubokręcik w łapkę i jazda!


Pozostałe wieści:
Na portalu TikTok od jakiegoś czasu istnieje konto, na którym pojawiają się materiały związane z CL, najpewniej jest to jedno z nielicznych takich kont po polsku: https://www.tiktok.com/@jeremy_code_lyoko?

Na kanale “The Kitsune Network” na YT pojawił się zapowiadany jakiś czas temu wywiad z Barbarą Scaff, aktorką podkładającą głos Ulrichowi w angielskiej wersji językowej serialu:To wszystkie wieści na dzisiaj.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments