Wieści z Lyoko – piątek, 30 października 2020

Witajcie, pora na ostatnie w tym miesiącu wieści i publikację.

Dzisiaj, po paromiesięcznej przerwie, powraca “Bez Lyoko”, jest to 27 rozdział tego opowiadania: http://kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=214

Do 2 listopada (poniedziałek) czekamy na miniaturki na święto 15-lecia od emisji pierwszego odcinka serialu w polskiej telewizji. Tematyka dowolna, możecie napisać coś o swoim ulubionym (albo znienawidzonym) bohaterze, przedstawić jakąś akcję w świecie wirtualnym, a może też coś zabawnego, albo wręcz przeciwnie, smutnego… inwencja należy do Was. Wszystkie teksty zostaną opublikowane na stronie.

Polski oddział Netflixa poinformował, że nie ma jak na razie nowej daty premiery serialu w polskiej wersji na tym serwisie.

Ekipa zajmująca się Code Lyoko: Project Eradication wypuściła 2 kolejne nagrania z prac:
https://www.youtube.com/watch?v=6gMlVIf-48c
https://youtu.be/7AXUoA1noK4

Quentn Merabet (Ulrich z CL:E) zabrał na Twitterze głos w sprawie zbliżających się wyborów prezydenckich w USA, pisząc “Proszę, głosujcie przeciwko Trumpowi”. https://twitter.com/QuentinMerabet/status/1320421291049029632
Wybory odbędą się 3 listopada, relacja na bieżąco na kanale #aktuality w discordowym serwerze Buntownicy Lyoko (jest nas tam już 269 osób).

To wszystkie wieści na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments