Wieści z Lyoko – środa, 10 czerwca 2020

Witajcie, oto pierwsze wieści i publikacja w czerwcu.

Dzisiaj publikacja nietypowa, bo multimedialna. Atlanta przygotowała pewną przeróbką scen z serialu, premiera filmu o 18:30 na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=rMj5vyGQAQA

Na naszym serwerze discordowym Buntownicy Lyoko przybywa ludzi, jest już nas tam 200 🙂 Link znajdziecie na górnym panelu strony.

A oto reklama nowego serwera role-playowego:

Hej, chciałbym was zaprosić do RolePlay’a o tematyce Code Lyoko!
– Fabuła RP zaczyna się po około półtora roku od końca wydarzeń z animowanej wersji. Mimo iż X. A. N. A. został teoretycznie pokonany, a życie głównych bohaterów stało się spokojne, to nie wszystko w wirtualnym świecie jest takie kolorowe. Po bazach wykorzystywanych przez X. A. N. Ę. działać zaczynają organizacje o wszelakich zamiarach, niekoniecznie dobrych. Co raz częściej na świecie pojawiają się ataki terrorystyczne o nietypowych metodach, wykonywane bez ingerencji żadnych ludzi. Albo tak może wydawać się na pierwszy rzut oka. W celu zbadania tego, ponownie został włączony superkomputer, a razem z tym wracają wojownicy Lyoko.

Wymagania:
– aktywność
– znajomość regulaminu 🙂

Oferujemy:
– aktywność
– ogarnięta moderacje
– super zabawę!


https://discord.gg/Z7TkRSX

Wieści z zagranicy.
W najbliższą niedzielę, 14 czerwca, francuska streamerka Shakaam przeprowadzi wywiad z Quentinem Merabetem (Ulrichem z CL:E), rozmowa ma trwać od 21:00 do 24:00, będzie ją można zobaczyć tutaj: https://t.co/lwdn0TSWhC?amp=1
To najprawdopodobniej pierwsza po 7 latach tego typu rozmowa w sieci, wcześniej Quentin, wraz z Melanie Tran (Yumi z CL:E) organizowali twitcamy.

Ekipa zajmująca się Code Lyoko: Project Eradication wypuściła nowy materiał z kolejnym utworem ścieżki dźwiękowej, będzie on użyty do sektora górskiego: https://youtu.be/oJvywTEhGSE

To wszystkie wieści na ten moment.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments