Wielkanoc 2020

Witajcie, dziś obchodzimy Wielkanoc. Z racji obecnej, trudnej sytuacji na świecie są to święta nieco inne, niż do których przyzwyczaiło się nasze pokolenie. Niemniej jednak chcemy dziś Wam życzyć wszystkiego dobrego, zdrowia (w tych dniach to życzenie nabiera szczególnego wymiaru), radości (tak bardzo obecnie potrzebnej) i tego, aby te święta przebiegły w miłej, rodzinnej atmosferze (w sumie obecność najbliższej rodziny jest nieco wymuszona obostrzeniami, bo do dalszej nie powinniśmy jeździć, ale to wszystko dla naszego bezpieczeństwa).

Tradycją jest, że na święta mamy przygotowane pewne rzeczy, tak jest i tym razem, prezentujemy drugi rozdział “Aurory” autorstwa Owika: http://kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=167

Dzisiaj także nowa, premierowa rzecz graficzna, o której więcej teraz od Azize:

Z czym kojarzy się Wielkanoc? Z pisankami, króliczkiem, kurczaczkami… no i żółtym kolorem.
Jak i Wielkanoc, to i przyroda budzi się do życia. Pojawia się wiele kolorów na świecie, aż chce się żyć, prawda?
A propos kolorów…
Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby William jako brunet? Albo Yumi w czerwonych włosach? A może Aelita jako blondynka?
Śpieszę wam z pomocą!
Zapraszam serdecznie do galerii na “PSD – koloryzacje”. Na pierwszy ogień poszła Aelita z drobną zmianą – no i nowym tłem. Jak na razie jest sześć nowych grafik, ale na pewno będzie ich więcej.
Miłego oglądania!

Galeria z koloryzacjami znajduje się tutaj: http://www.kodlyoko.hpu.pl/photogallery.php?album_id=6
Przy okazji: PSD to skrót od “Photoshop Document”, czyli formatu pliku, zapisuje grafikę dwuwymiarową program Adobe Photoshop.

Raz jeszcze Wesołych Świąt od całej ekipy 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments