Wieści z Lyoko – sobota, 29 lutego 2020

Witajcie, pora na ostatnie wieści i publikację w tym miesiącu.

Na początek o sytuacji z hostingiem. Okazało się wczoraj, że ostatecznie się unormowało, hosting będzie jak na razie działać dalej, a co za tym idzie – nic obecnie nie zmieni się, jeśli chodzi o funkcjonowanie naszej strony.

A oto teksty na dziś. Jako,że datę mamy niecodzienną z racji roku przestępnego (zwanego niekiedy przestępczym), prezentujemy aż dwa teksty.

Po długiej przerwie powracają “Wspomnienia redaktora” autorstwa Jeremiego_96, oto ich 11 rozdział pt. “Łamanie monopolu”: http://kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=154

Publikujemy także obszerne podsumowanie fabularne pierwszej edycji Aren, które przygotował Qazqweop: http://kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=155

W obecnej, drugiej edycji Aren zakończyło się głosowanie w pierwszej walce ćwierćfinałowej pomiędzy Nadią Stormbolt a Jerzym Tasiemskim. Czytelnicy zdecydowali, stosunkiem głosów 7 do 1, że do półfinału przechodzi Jerzy. Jego rywala poznamy po rozstrzygnięciu drugiego ćwierćfinału, który rozpocznie się 5 marca.

Pozostałe wiadomości:

Immu zorganizował kolejne streamy z prac nad IFSCL:

Ekipa Code Lyoko: Project Eradication poinformowała, że pozyskała osobę do nagrania głosu Franza Hoppera, podano też, że kończą się pracę nad scenariuszem do odcinka oznaczonego numerem pierwszym (wcześniej ujawniano odcinki ze środka serii).

Na redditowym kanale poświęconym ogólnie Francji pojawił się nagłówek związany z Code Lyoko:

https://i.redd.it/00fr0jtqdaj41.png

Nie jest znany żaden konkretny powód, dlaczego akurat taki oto obraz się pojawił, spekuluje się, że może to mieć pewien związek z majowym Cartoon Fair, którego motywem przewodnim ma być właśnie CL.

Petycja do Mediatoona ma 3637 podpisów, zaś ta do Amazona 2524.

To wszystkie wieści na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments