Zaczynamy drugą edycję Aren

Po prawie dwóch miesiącach od zakończenia pierwszej edycji Aren rozpoczynamy drugi turniej. Jak wiecie, zbieraliśmy zgłoszenia, dzisiaj możemy zaprezentować wszystkich uczestników, można o nich poczytać tutaj: http://www.kodlyoko.hpu.pl/articles.php?cat_id=17

Zauważycie zapewne, że jest 9 kart postaci. Miejsc w turnieju mamy osiem. Zdecydowaliśmy więc, że przeprowadzimy sesję kwalifikacyjną. Polega ona na tym, że każdy z autorów ma napisać walkę swojej postaci z botem, czyli przypominającym ninje Tyrona wojownikiem z jednym mieczem oraz bronią dystansową zmieniającą swoją formę między trzema typami ataków: kwasowym-zamrażającym- laserowym ( w tej kolejności). Działają one podobnie, jak ataki bloków. Teksty te będziemy prezentować dzisiaj, a potem 31 stycznia oraz 2 lutego (każdego dnia po 3 teksty). Kolejność publikacji została wylosowana.

A oto dzisiejsze teksty na kwalifikacje:

Nadia Stormbolt vs Bot: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=140

Jerzy Tasiemski vs Bot: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=141

Calys Jaques vs Bot: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=142

2 lutego, w dniu kiedy pojawi się ostatni rzut tekstów kwalifikacyjnych, rozpoczniemy głosowanie. Każdej z Aren będzie można przyznać od 0 do 4 punktów, na podstawie tych wyników wyłonimy uczestników fazy grupowej.

To wszystko na dziś, kolejne Areny w piątek, a kolejne Wieści już jutro 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments