Wieści z Lyoko – poniedziałek, 30 grudnia 2019

Witajcie, oto nasza ostatnia publikacja w roku 2019.

Dzisiaj mamy dla Was coś specjalnego. Prezentujemy polską wersję angielskiego komiksu “Aelita w Krainie Czarów”, będącego pewnym nawiązaniem do powieści “Alicja w Krainie Czarów” autorstwa Lewisa Carrolla. Tłumaczenie wykonali Shikari oraz Jeremie_96, zaś autorką okładki jest Azize: https://www96.zippyshare.com/v/8bBdVnmI/file.html

Pozostałe wieści:

Amazon Prime Video udostępnił na hiszpańskiej wersji swojego portalu VOD wszystkie cztery animowane sezony serialu. Widzowie korzystający z tego portalu mogą obejrzeć 97 odcinków w dobrej jakości obrazu i dźwięku, dostępna jest tylko wersja z hiszpańskim dubbingiem. Wcześniej serial trafił do HBO Espana, ale jak dotąd dostępny jest tylko pierwszy sezon.

Dostęp do filmów i seriali w Amazonie kosztuje w Hiszpanii 36 euro za rok. Hiszpanie portale widzą w tym wydarzeniu znak, że Mediatoon nie zapomniał o kraju, w którym CL było i jest nadal bardzo popularne.

29 grudnia hiszpańska telewizja internetowa CodigoLyokoTV nadała 5-godzinny program specjalny z okazji świąt, składał się na niego wybór kilku odcinków serialu.

Petycja do Mediatoona ma 3615 podpisów, zaś ta do Amazona 2411 podpisów.

Były to ostatnie wieści w 2019, z tego powodu życzymy wszystkim wszelkiej pomyślności w nowym, 2020 roku, oby był on lepszy niż mijający we wszystkich sferach, zarówno tych fandomowych (choć szczerze mówiąc w tym roku nie było źle), jak i prywatnych czy zawodowych.

Do zobaczenia w przyszłym roku 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments