Wieści z Lyoko – środa, 30 stycznia 2019

Witajcie, jako że nadszedł kolejny “okrągły” dzień tygodnia, to mamy dla Was wieści i teksty.

Dzisiaj proponujemy drugi rozdział opowiadania “Fake Love” autorstwa Azize, nosi on tytuł “Konflikt”: https://kodlyoko.pl/wordpress/index.php/artykuly/fake-love/rozdzial-2-konflikt/

Mamy też nowy one-shot pod tytułem “Na granicy światów”, który napisał Mayakovsky: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=62

Od niego też redakcja otrzymała komunikat:

Cześć wszystkim, z tej strony Mayakovsky. Zapewne zauważyliście już, że od dłuższego czasu udzielałem się bardzo mało, a od kilku dni nie pojawiłem się na Buntownikach praktycznie ani razu. I, niestety, w ciągu najbliższych kilku miesięcy raczej tak pozostanie. Nie myślcie jednak, że Kod Lyoko mi się przejadło, nic z tych rzeczy, wciąż mam jeszcze kilka pomysłów, które chciałbym spróbować zrealizować, oraz całkiem sporo tekstów w głowie, które warto byłoby przelać na papier i udostępnić szerszemu gronu odbiorców.

Być może zastanawiacie się więc, z czego w takim razie wynika ten zagadkowy brak aktywności. Cóż, prawda jest taka, że jakiś czas temu otrzymałem możliwość wyjazdu za granicę na nieco dłuższy okres czasu i, po dość długim wahaniu, postanowiłem z niego skorzystać. Zdecydowałem się również na to, by aż do momentu powrotu do kraju całkowicie wycofać się ze sceny KL, by w pełni wykorzystać okazję, jaka mi się przytrafiła.

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. W ramach “Centrum” udało nam się zbudować coś naprawdę niezwykłego i jestem przekonany, że nawet bez mojego udziału fandom będzie powoli wracał do życia. I… co więcej mogę powiedzieć? Do zobaczenia wkrótce.

~ Mayakovsky

Jak tylko Mayakovsky wróci, to powiadomimy Was o tym 😉

A teraz jeszcze pozostałe wieści.

Immudelki postanowił założyć na swoim discordowym serwerze “Immu’s Code Lyoko FanGames” kilka kanałów dla fanów z różnych krajów, w tym także dla Polski. Ten kanał jest obecnie jednym z bardziej aktywnych miejsc “narodowościowych”. Wraz z polskim założono kanał rosyjski, fiński, turecki i włoski, przy czym te 2 ostatnie upadły po jednym dniu.

Jeśli ktoś chce to zobaczyć, to niech wejdzie tutaj:

Petycja do Mediatoona ma w chwili redagowania tej wiadomości 3337 podpisów.

To wszystko na ten moment.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments