Rocznicowe wieści

Witajcie, dzisiejsze wieści nazwaliśmy rocznicowymi, bo właśnie tego dnia obchodzimy 6 urodziny naszej strony 🙂 Z tej okazji chcemy podziękować wszystkim, którzy przez ten czas odwiedzali nas i odwiedzają nadal w poszukiwaniu najświeższych wiadomości fandomowych i wysokiej jakości twórczości fandomowej. Nie spoczywamy na laurach, działamy dalej i wciąż się rozwijamy, co – mamy nadzieję – jest zauważalne, szczególnie w ostatnim czasie.

Z racji urodzin dzisiaj nowe teksty. Po prawie roku przerwy wznawiamy publikację “Wspomnień redaktora” tworzonych przez Jeremiego_96, oto rozdział 9 pod tytułem “Okrutne żarty”: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=45

Prezentujemy także poradnik, który przygotował Wyklęty, dotyczy on tego, w jaki sposób można przedstawiać charaktery głównych bohaterów serialu i o czym warto pamiętać: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=46

Ale to nie wszystko co na dziś przygotowaliśmy.

KLIKNIJ “CZYTAJ WIĘCEJ”

Ale to nie wszystko co na dziś przygotowaliśmy.

Dzisiaj swoją działalność rozpoczyna nasz serwer Minecraft należący do Centrum. Jego adres to: s51.mineserv.eu:22002 (żeby działał trzeba mieć Minecrafta w wersji 1.13). Dokładna godzina startu to 19:00. Tutaj krótki regulamin działania, co by się wszystkim przyjemnie grało:

1. Serwer jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników Centrum; aby móc do niego dołączyć, należy poprosić o dopisanie na whitelistę. Każde zgłoszenie rozpatrywane jest indywidualnie, a najważniejsze kryteria przyjęcia to długość stażu na stronach Centrum oraz dobra reputacja na nich.

2. Przed zajęciem jakiegokolwiek terenu należy poprosić o zgodę któregoś z członków ROFu.

3. Nie będziemy akceptować żebrania o creative’a, przedmioty, wpuszczenie na serwer “takiego jednego kolegi” itd.

4. Zakaz niszczenia cudzych budowli. Złamanie tej zasady poskutkuje solidnym banem, splądrowaniem i spaleniem wszystkich włości należących do banowanej osoby

5. Nie kradniemy przedmiotów

6. Nie zabijamy innych (poza wyznaczoną strefą)

7. Teren między ratuszem a wieżą jest objęty zakazem budowania.

8. Zakaz griefowania (zalewanie ludzi lawą, budowanie pułapek poza własnym terenem itd.)

9. Po skorzystaniu z obiektów publicznych (np.: farm, generatorów) należy doprowadzić je do takiego stanu, w jakim je zastaliśmy (np.: po zebraniu plonów należy ponownie zasiać nasiona itd.)

10. Każdy użytkownik może mieć tylko jedną działkę prywatną (na własny dom, magazyn itd.); Rada może jednak przyznać użytkownikowi kolejne tereny, jeżeli wykorzystane zostaną w celach publicznych (np.: ogólnodostępne farmy) lub artystycznych (np.: rekonstrukcje budowli z KL).

Wszelkie wątpliwości będziemy wyjaśniać na Discordzie oraz w komentarzach pod tym newsem, a także w specjalnej podstronie, gdzie znajdą się informacje dotyczące serwera. Podstrona ta powstanie w ciągu najbliższych dni.

To wszystko, co przygotowaliśmy na teraz 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments