Wieści z Lyoko

Witajcie, mamy dla was kilka wieści.

Na początek z zagranicy. Quentin Merabet, aktor znany z roli Ulricha w Code Lyoko: Evolution, zwrócił się do firmy Dargaud z pytaniem, dlaczego na francuskim Netflixie wciąż nie można obejrzeć odcinków serialu. Przedstawiciele firmy odpowiedzieli, że nie zajmują się tym, gdyż są wydawnictwem i nie mają wpływu na serial, mimo że są częścią koncernu Media-Participations, który ma wszystkie prawa do marki CL (w skład koncernu wchodzi także Mediatoon, odpowiedzialny za seriale animowane). Hiszpańska redakcja CodigoLyokoEspania poradziła zwrócenie się z tym pytaniem właśnie do Mediatoona. Pewną wskazówką może być fakt, że do samej Evolution prawa mają być nadane w 2020.

Przy okazji tej sprawy podano także, że w ciągu ostatnich trzech lat do firmy Dargaud, która była podawana od samego początku jako właściciel praw, wpłynęło 14732 wiadomości ws. kontynuacji.

Opublikowano wczoraj zapowiedź filmową końca cyklu wersji 3.6.X symulatora IFSCL: https://www.youtube.com/watch?v=ZCGX_tVzgBs

Wersja 3.6.6 jest zapowiedziana na koniec miesiąca.

Komunikat z naszego serwera discordowego.

W związku z tym, iż od pewnego czasu pojawiają się głosy o nadużywaniu przywołań, postanowiliśmy wprowadzić pewne zasady co do tego. Rang: @everyone oraz @Buntownik Honorowy mogą używać tylko członkowie Rady Ocalenia Fandomu, każdy taki przypadek powinien być najpierw zgłoszony i zatwierdzony przez 2 członków ROF. Wyjątek stanowią wpisy pojawiające się w #aktualności_serwera, #ogłoszenia-parafialne i #kodeks-buntownika . (ranga @Buntownik Honorowy jest tu traktowana równorzędnie z racji tego, że większość osób na serwerze taką posiada, tak na oko 60 osób). Podczas prowadzenia spotkań można użyć @everyone na jego początku, potem stosujemy @here.

To wszystko na ten moment.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments