Wieści z Lyoko

Witajcie, dziś mamy dla Was kilka tekstów i świeże wieści z fandomu.

Na początek drugi rozdział “Rajskiego Ogrodu” autorstwa Ananasims: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=37

Azize przygotowała kilka teorii spiskowych na temat Xany, znajdują się one tutaj: http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=38

Shikari opublikowała wczoraj 5 rozdział “Incorrect Code”, nosi on tytuł “Witajcie w Centrum”: http://incorrectcode.blox.pl/2018/09/Chapter-V-Witajcie-w-Centrum.html

Trochę dzieje się też na naszym discordowym serwerze Buntownicy Lyoko, oto ogłoszenie na temat nowej inicjatywy konkursowej, podany przez Ananasims:

Przez najbliższe 6 miesięcy pojawi się 6 ciekawych konkursów dla każdego. Biorąc w nich udział będziecie zdobywać punkty, a osoba, która po zakończeniu projektu będzie miała ich najwięcej, otrzyma nagrodę rzeczową(!).

Punkty będą przyznawane w następujący sposób:

1 miejsce – 25 pkt

2 miejsce – 20 pkt

3 miejsce – 15 pkt

4 miejsce – 10 pkt

5 i niższe – 5 pkt

Dodatkowe punkty będą przyznawane za:

Ilość nadesłanego materiału

Jakość nadesłanego materiału

Oryginalność nadesłanego materiału.

Konkursy będą podawane na początku miesiąca i kończyły w momencie ogłoszenia kolejnego. Najbliższy rozpocznie się 1 października.

UWAGA: Żeby konkurs się odbył, muszą się do niego zgłosić przynajmniej 3 osoby.

Mamy kolejny ślad wskazujący na to, że kanał KOD LYOKO POLSKA OFFICIAL (https://www.youtube.com/channel/UCqULiVspuImn-L_tT6S_Q5g/featured) może istotnie być kanałem oficjalnym, zarządzanym przez Mediatoon. Kilka dni temu pojawił się tam odnośnik kierujący do strony iTunes, na której można zakupić odcinki po angielsku. Taki sam link występuje na innych kanałach zarządzanych przez firmę.

News z zagranicy: 12 września minęło 6 lat, odkąd Melanie Tran i Quentin Merabet, czyli ewolucyjni Yumi i Ulrich, zostali parą i żyją w szczęśliwym związku 🙂

O petycjach słów kilka. Petycja do Mediatoona ma w chwili redagowania tej wiadomości 3083 podpisy, petycja do Netflixa 701 podpisów, a druga petycja do Mediatoona 332.

Są też pewne zmiany, jeśli chodzi o polskie petycje ws. emisji CL. Od kilku tygodni nie działa już serwis Petycje.pl, zakończył on swoją działalność. Postanowiono więc stworzyć petycje na nowo na stronie PetycjeOnline.pl, ich tekst jest praktycznie tak sam poza drobnymi, kosmetycznymi zmianami. Poniżej podamy linki, w nawiasach ilość podpisów w chwili pisania tej wieści:

TVP – https://www.petycjeonline.com/emisja_kod_lyoko_w_telewizji_polskiej (4 podpisy)

TV Polsat – https://www.petycjeonline.com/emisja_kod_lyoko_w_telewizji_polsat (3 podpisy)

TVN – https://www.petycjeonline.com/emisja_kod_lyoko_w_telewizji_tvn (3 podpisy)

TV Puls – https://www.petycjeonline.com/emisja_kod_lyoko_w_telewizji_puls (3 podpisy)

To wszystko na ten moment.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments