Wieści z Lyoko

Witajcie, na początek prezentujemy, tak jak to już w zwyczaju naszej strony, nowy tekst do czytania, tym razem jest to drugi rozdział opowiadania Jeremiego_96, przy korekcie pomagała Azize (dzięki 🙂 ).

http://www.kodlyoko.hpu.pl/readarticle.php?article_id=18

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że trzeci rozdział też jest już gotowy i za jakiś czas też się pojawi.

A teraz garść informacji.

Poszukujemy osoby chętnej na kierowaniem pracami nad AMV. Przy większej ilości zgłoszeń, wybór „kierownika” nastąpi poprzez głosowanie ( w takim wypadku możliwe jest, że ewentualnie więcej niż jeden projekt zostanie zatwierdzony). Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na kanale AMV na naszym serwerze discordowym “Buntownicy Lyoko”.

Od najbliższego piątku, 13 lipca, ruszamy ze spotkaniami na fandomowe tematy. Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu, w piątek o godzinie 19. Wprowadzamy następującą metodę działania – przez godzinę przed spotkaniem można zgłaszać punkty warte omówienia. W czasie dyskusji wodzirej będzie obserwował jej przebieg i w razie potrzeby poruszał kolejne punkty z listy. Głosowanie na temat następnego spotkania wrzucane jest przez wodzireja i trwa od zakończenia spotkania do środy wieczór. Wtedy też ogłaszany jest temat następnego spotkania oraz dwaj wodzirejowie, którzy je poprowadzą (jeden główny, jeden zastępczy). Od środy wieczór do godziny 18 w piątek można natomiast zgłaszać propozycje tematów na kolejne spotkania, które zostaną uwzględnione w następnych ankietach.

Do jutra trwa głosowanie na temat pierwszego spotkania: http://strawpoll.pl/59904

Wczoraj o 18:00 na naszym serwerze discordowym odbyły się rozmowy negocjacyjne ws. ewentualnej współpracy pomiędzy Centrum a KLPX Lyokoherosa, podjęte po propozycji z KLPX. Z ramienia Centrum rozmawiali Jeremie_96, Mayakovsky oraz Xana, natomiast z KLPX Lyokoheros, BCH1 oraz Midday Shine. Rozmowy zakończyły się po 3 godzinach bez żadnych rezultatów, Ich zapis jest dostępny na kanale #pokój-negocjacyjny na naszym serwerze na Discordzie, by każdy zainteresowany mógł się z tym zapoznać.

To wszystko co przygotowaliśmy na dziś.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments