Wieści z Lyoko

Witajcie, oto nowa dawka wieści fandomowych.

Na początek parę słów o petycjach. Jeśli chodzi o pismo do Mediatoona, (https://www.change.org/p/m%C3%A9dia-participations-french-cartoon-series-code-lyoko-to-be-continued?utm_source=embedded_petition_view ), to ma obecnie 1918 podpisów. Petycja “netflixowa” ma tych podpisów 356, natomiast druga petycja do Mediatoona ma 214 podpisów.

Sytuacja z petycjami w sprawie emisji Kodu Lyoko w polskiej telewizji nie zmieniła się od momentu, w którym opublikowaliśmy poprzednie wieści.

IFSCL: trwają prace nad wersją 3.6.0, ma być ona opublikowana w marcu. Immudelki organizuje od pewnego czasu live-streamy na których widać prace nad nowymi elementami w grze, następna taka transmisja jutro o 14:00, do zobaczenia tutaj:

https://gaming.youtube.com/c/Immudelki/live (a jak komuś nie odpowiada tamta strona to tu też działa: https://www.youtube.com/c/Immudelki/live)

Poprzednie można zobaczyć tutaj: https://gaming.youtube.com/channel/UCNe5ycQRcjHnAq96fn2i4uA

Słów kilka o opowiadaniach. W ostatnią sobotę Magda Lena opublikowała na swoim blogu CODE:YUMI 44 rozdział, można go przeczytać tutaj: https://code-yumi.blogspot.com/2018/02/rozdzia-44.html

Mamy też pewną nowość, otóż Shikari, którą mogą znać ci, którzy siedzą na Discordzie, też zaczęła pisać opowiadanie pod tytułem “Can you keep a secret…?”, którego pierwszy rozdział można przeczytać tutaj: http://incorrectcode.blox.pl/html

To wszystkie wieści na ten moment.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments