Wieści z Lyoko – sobota, 23 grudnia 2017.

Witajcie, mamy dla Was garść newsów, zaczniemy jednak od życzeń.

Z okazji tegorocznych świąt Bożego Narodzenia redakcja KodLyoko.hpu.pl życzy zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, spokoju, (to nam będzie szczególnie potrzebne) wymarzonych prezentów, a także tego, by te święta minęły w wspaniałej, pełnej miłości atmosferze wśród najbliższych. I żebyśmy dzielili się tylko opłatkiem, bo inne dzielenia nie są nam potrzebne.

A teraz wiadomości.

Petycja do Mediatoona o kontynuację Kodu Lyoko (https://www.change.org/p/m%C3%A9dia-participations-french-cartoon-series-code-lyoko-to-be-continued?utm_source=embedded_petition_view) ma już 1505 podpisów, następny cel to osiągnięcie 2500 podpisów.

Petycje ws. emisji w Polsce (piszemy o nich tutaj: http://www.kodlyoko.hpu.pl/news.php?readmore=409) przedstawiają się następująco:

TVP: 48 podpisów (38 potwierdzonych)

Polsat: 49 podpisów (39 potwierdzonych)

TVN: 49 podpisów (39 potwierdzonych)

TV Puls: 50 podpisów (37 potwierdzonych)

Druga petycja do Mediatoona (https://www.change.org/p/mediatoon-distribution-renew-the-show-code-lyoko-for-a-continuation-of-the-franchise-a422efb9-4fe2-4695-9061-e13986e607d9) ma obecnie 134 podpisy.

Kilka dni temu pojawiła się informacja o kolejnej petycji, jej adresatami są Mediatoon oraz Darguard. Podpisać ją można tutaj: https://www.change.org/p/mediatoon-distribution-code-lyoko-continuation-of-the-original-series-on-netflix?recruiter=803202628&utm_source=share_petition&utm_medium=copylink&utm_campaign=share_petition, i tam obecnie jest 97 podpisów.

Pod koniec listopada powstała nowa strona “Ostatnia Twarz Xany”, jest tam już zamieszczona jedna z części Areny, która nie mogła być opublikowana na innej stronie, do której pierwotnie była pisana. Na stronę można wejść tutaj: http://ostatniatwarzxany.vg1.pl/news.php

Przypominamy także o tym że od 1 grudnia istnieje “Stołówka Kadic”: http://stolowkakadic.cal24.pl/forum/index.php

Jak dobrze pójdzie to może niedługo będzie kolejny rozdział “Wspomnień redaktora”.

To wszystkie wieści na ten moment, jeszcze raz Wesołych Świąt 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments