Wieści z Lyoko – niedziela, 18 czerwca 2017

Witajcie, oto garść informacji ze świata fandomowego.

Na początek nowy trailer od Klight Production. czyli projekt “Code Lyoko: Le Château Souterrain” (adaptacja filmowa “Podziemnego Zamku”):

Załoga Code Lyoko: Rebirth przygotowała na swojej stronie zegar z odliczaniem do premiery pierwszego odcinka tej fanowskiej kontynuacji (czyli 25 grudnia 2017): https://codelyokorebirth.net/

W najnowszej wersji IFSCL, z numerkiem 3.4.0, ma pojawić się okno z rdzeniem Kartaginy. Natomiast kilka dni temu odbył się live-stream, na którym Immudelki tworzył na żywo kolejne elementy graficzne gry:

W ostatnim miesiącu odbyło się kilka takich transmisji, najdłuższa trwała 14 godzin z krótką przerwą. Wszystko można zobaczyć na kanale Immudelkiego.

Statystyki petycyjne akcji “Kod Lyoko w TV”:

TVP: 33 podpisy

Polsat: 32 podpisy

TVN: 35 podpisów

TV Puls: 33 podpisów.

To wciąż nie jest zbyt dużo, dlatego zachęcamy tych co nie podpisali, by to uczynili, a tych co już podpisali, żeby rozgłosili akcję wszędzie gdzie się da.

Włoska telewizja RAI Gulp emituje obecnie Ewolucję, jest to emisja dla nocnych marków, bo odbywa się o 2:00 w nocy, jeśli jest ktoś chętny, to może sobie nockę zarwać.

I na koniec jeszcze jeden filmik. W znanej serii “107 Facts” zaprezentowano 107 faktów o Kodzie Lyoko:

To jak na razie wszystkie aktualności.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments