Emisja KL w Polsce – nowy początek…?

Witajcie, od jakiegoś czasu toczy się dyskusja nad tym, na której stacji ma być emitowany nasz ulubiony serial. W ostatnich dniach zapytanie w tej kwestii zostało wysłane do redakcji telewizji Puls 2. Jest już odpowiedź w tej sprawie, brzmi ona następująco:

Dzięki za ten tytuł. Nie wiemy jeszcze czy wyemitujemy tę animację.

Teoretycznie na pierwszy rzut oka wygląda to tak, że niczego się nie dowiedzieliśmy. Jednakże jeśli redakcja nie wie jeszcze, czy to wyemituje, to jest pewna szansa, nie wiemy co prawda jak duża ona jest, ale… możliwe że niedługo będziemy mogli ogłosić jakieś bardziej optymistyczne wiadomości. Na chwilę obecną wiemy to, co podaliśmy wyżej.

Jedna wiadomość z Francji: w poniedziałek ma pojawić się lekko poprawiona w działaniu wersja symulatora Superkomputera IFSCL z numerem 3.1.3c. Jak to zwykle bywa przy wersjach z literką “c”, nie jest ona skoncentrowana na dodaniu jakiejś wielkiej nowej rzeczy, a raczej na poprawie drobnych błędów wykrytych przy używaniu wersji z końca grudnia. Cała lista poprawek oraz plany rozwoju gry do 2020 roku są dostępne pod tym adresem:

https://docs.google.com/document/d/1NeflsQZ1i7OnFW1hhSW37zde82VWrXHXrj6hySu7isY/edit?pref=2&pli=1

Jeśli tylko w redakcji starczy czasu, i będzie jakieś zainteresowanie, przedstawimy te dalsze plany w osobnym artykule.

To wszystko co teraz przygotowaliśmy mimo dość późnej pory.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments