Wieści z Lyoko – wtorek, 1 kwietnia 2014.

Witam. Dość długo nie dostawaliśmy newsów z zagranicy, jednak dzisiaj się to zmieniło.

Jak informuje nas strona codelyoko.net, Stany Zjednoczone postanowiły podjąć się realizacji filmowej wersji Kodu Lyoko. W filmie (albo w serii filmów, gdyż nie wykluczone są sequele), mają wystąpić między innymi Jaden Smith (syn Willa Smitha), Robert Pattinson (znany ze “Zmierzchu”) oraz Jeniffer Lawrence (“Igrzyska śmierci”). Nie jest to jeszcze ostateczna obsada, ale według francuskiej strony będą oni lepsi niż “amatorzy z CL:E” (swoją drogą nie podoba mi się zbytnio to określenie w stosunku do obsady CL:E, to są dobrzy aktorzy. Jakby nie byli to by np. Melanie Tran nie zagrała w serialu sensacyjnym francuskiej telewizji TF1, w którym [SPOILER!] w ostatniej scenie ginie od ciosu cegłą… straszne).

Premiera pierwszego filmu jest zapowiedziana na 2016 rok. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie… właśnie, dzisiaj mamy 1 kwietnia, Prima Aprilis. Na jakieś 80 % jest to żart francuskiej redakcji i pewnie jutro podadzą, że to wszystko jest z palca wyssane. Żeby nikt nie czepiał się w komentarzach jak rok temu – podajemy tego newsa u nas z pełną świadomością, że to jest nieprawda. Skoro Francja wypuszcza to w świat, to czemu nie pośmiać się razem z nimi? Także jeśli ktoś będzie miał pretensje, że podajemy fałszywki – to tylko żart. Raz w roku można, i ten raz przypada dziś. (oczywiście jeśli codelyoko.net poda jutro dementi w tej sprawie, na pewno o tym poinformujemy). Przynajmniej w tym roku Francja wymyśliła naprawdę zabawnego newsa, nie to co rok temu… (pamiętne przestawienie na kucyki i “śmierć Lyoko”).

A teraz już poważnie: oto link do 22 odcinka CL:E, “Bunt”, po polsku:

http://www.kreskoweczki.pl/kreskowka/73804/kod-lyoko-ewolucja_22-bunt/

Oraz do 23 odcinka “Jeremie ma doła” (w nieoficjalnym tłumaczeniu “Blues Jeremiego”):

http://www.baje.pl/movie/79453/Kod+Lyoko%3A+Ewolucja/Blues+Jeremiego

Redakcja ma takie pytanko. Jak się wam podoba przezwisko, jakim Jeremie został obdarzony przez Aelitę, czyli Proxipimpuś? 🙂 Wypowiedzcie się w komentarzach.

Na ten moment to wszystkie wieści, jak tylko pojawi się coś nowego, poinformujemy o tym na stronie. 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments