Wieści z Lyoko – piątek, 21 lutego 2014.

Witam, oto porcja wieści ze świata Lyoko.

Na początek z zagranicy. Splash Entertaiment (czyli firma, która wykupiła amerykańską filię MS) odpowiedziało na wiadomość jednego z użytkowników naszej strony, dotyczącą przyszłości CL. Oto treść tej odpowiedzi (przetłumaczona na polski):

Przechodzimy przez okres przejściowy od MS do Splash i nie wiemy jeszcze co będzie z Code Lyoko.

Jak więc widać, wciąż niepewna jest przyszłość CL i nie wiadomo kiedy możemy oczekiwać jakiś dokładniejszych informacji.

Teraz wieści z Polski: Nie udało się wygrać 3 z rzędu głosowania w kreskówce na życzenie. Zabrakło 0,89 %, co oznacza, że w niedzielę puszczą film o kucykach.

Z dziennikarskiego obowiązku odnotowujemy, że dziś Teletoon poinformował na swoim fan-page na FB, iż w marcu będzie premiera 5 serii CL (tym razem tytuł przetłumaczono tak, jak jest to stosowane od roku, czyli “Kod Lyoko: Ewolucja”, bez żadnych wynalazków z dodatkowymi słowami). Na naszej stronie informowaliśmy o tym już tydzień temu 🙂 (jakby ktoś nie pamiętał, kiedy premiera, to niech spojrzy na nowy nagłówek, który wykonał TheLyokofan19)

Dzisiaj zaczynamy prace ostateczne nad nowym działem, możliwe, że jeszcze dzisiaj wieczorem, lub ewentualnie jutro pojawi się na stronie.

To wszystkie wieści na teraz, pozdrawiam. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments