Kolejne zamieszanie z odcinkami.

Witam. Dzisiaj wieczorem doszło do dość dziwnej sytuacji. Otóż dziś o 19:30 miał zostać wyemitowany 29 odcinek (tak jak podano w programie i w rozpisce). Zamiast niego wyemitowano odcinek… 79, “Przechwałki”. Nie wiadomo jak na razie co było tego przyczyną, ale wychodzi na to, że przeskoczono o 50 odcinków do przodu (prawie całą serię 2, całą 3 i część 4). Jak na razie redakcja Teletoona nie wypowiedziała się w tej sprawie, jeśli otrzymamy odpowiedź, to na pewno ją opublikujemy na stronie oraz na fan-page.

O 21:30 został wyemitowany odcinek 30 (tak jak w rozpisce). Nie wiadomo na razie co stało się z 29 odcinkiem. Sytuację będziemy obserwować na bieżąco.

Teraz jeszcze news z zagranicy: Na stronie en.codelyoko.fr jest dostępna nowa wersja tłumaczenia 3 tomu książek o CL. Obejmuje ona prolog i 4 rozdziały.

Na koniec ponownie z Polski: KL po raz 3 bierze udział w głosowaniu na kreskówkę na życzenie. Jak na razie KL jest na 1 miejscu (45,31 %), ale ponownie konkurencją są kucyki (40 %). Głosowanie kończy się tradycyjnie w piątek w samo południe.

To wszystkie wieści, pozdrawiam. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments