Znamy godzinę emisji Code Lyoko na Teletoonie.

Witam. Dzisiaj Teletoon+ opublikował ramówkę do 4 lutego włącznie. Wynika z niej, że godzina emisji Code Lyoko to 19:30. Rozpiska na pierwsze 2 dni wygląda następująco:

03.02 – Odc. 1 “Miś Godzilla”

04.02 – Odc. 3 “Zadymione ferie”.

Jest to trochę dziwne, bo logicznie rzecz biorąc po pierwszym odcinku powinien być drugi, ale do premiery zostało jeszcze 18 dni, program obejmuje 19 dni naprzód, więc na chwilę obecną można uznać taką możliwość, że jest to tylko błąd w ramówce i gdy pojawi się rozpiska na kolejne dni (np. do 9 lutego), to powinno być to skorygowane. Chyba że chcą puszczać odcinki nie po kolei. ale taka możliwość jest dość dziwna. Jak tylko pojawi się korekta ramówki, to na stronie opublikujemy rozpiskę emisji odcinków. Na chwilę obecną pewne jest to, że emisja zacznie się od pierwszej serii, a nie od prequeli, jak chcieli niektórzy (czyli w zasadzie tak jak w 2005 roku na ZigZapie). Jak chcecie to możecie skomentować, czy 19:30 to dobra pora na emisję.

Teraz jeszcze ogłoszenie: z racji tego, że rozpocznie się emisja, nasza strona poszukuje osoby, która mogłaby nagrywać i wrzucać do sieci odcinki, które będą emitowane (co prawda serie 1-4 są dostępne po polsku, ale w niezbyt dobrej jakości). Jeśli ktoś jest chętny, niech skontaktuje się z adminem przez Prywatną Wiadomość na stronie.

Teraz to wszystko, pozdrawiam.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments