Wieści z Lyoko – czwartek, 19 grudnia 2013.

Witam, oto garść wieści ze sceny krajowej i światowej CL.

Na początek mała rocznica: dzisiaj, czyli 19.12, mija rok od premiery Code Lyoko: Evolution. Właśnie tego dnia został premierowo wyemitowany 1 odcinek, “Xana 2.0”. Emisja odbyła się przez internet. Telewizyjna premiera odbyła się 05.01.2013. Dzisiejszej nocy został wyemitowany premierowo ostatni odcinek 1 serii. Tak jakby historia zatoczyła koło. 🙂

Teraz pozostałe wieści.

FRANCJA: Dzisiaj w Sądzie Gospodarczym (Tribunal de Commerce) odbyła się rozprawa w sprawie sprzedaży aktywów pozostającej w upadłości firmy MoonScoop. Jest paru kandydatów, między innymi firma Capucine, wspierana przez cześć pracowników MS. Decyzja zostanie ogłoszona 26 grudnia. (via lesechos.fr)

FANDUB: W sobotę zostaną wznowione prace nad polskim fandubem CL:E. Jak powiedział nasz montażysta Sperkano, do nagrania zostali jeszcze Odd (parę jego kwestii już nagrano) oraz Ulrich. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to 1 odcinek będzie w sieci jeszcze w tym roku. Może pojawić się ewentualne przesunięcie, ale nie powinno przekroczyć 7 dni po rozpoczęciu roku 2014.

Z KWESTII TECHNICZNYCH: Linki do 25 i 26 odcinka CL:E po francusku zostaną podane, jak tylko będą one udostępnione w sieci. Jak na razie są drobne problemy techniczne ze strony osób we Francji odpowiedzialnych za wypuszczanie odcinków do sieci, ale niedługo ma się to wyjaśnić.

Już niedługo dalszy ciąg aktualizacji na naszej stronie 🙂 Oprócz działów zapowiedzianych wcześniej pojawią się także niespodzianki, dlatego bądźcie czujni. Przy okazji: dzisiaj nasza strona przekroczyła liczbę 50 tysięcy unikalnych wizyt. Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych wizyt 🙂 Pamiętajcie także o naszej stronie na Facebooku:

https://www.facebook.com/pages/KL-Polska/515472045207488

Teraz to wszystkie wieści, pozdrawiam 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments