Nowości – 13.12.2013

Witam, jak dobrze wiecie nasza strona niedawno obchodziła pierwsze urodziny więc z tej okazji zrobiliśmy “powrót do przeszłości” – czyli zmieniliśmy czarną szatę graficzną na jedną z pierwszych jakie były na stronie.

Nagłówek, co mogliście zauważyć, zmieniał się ok. 8 razy 😛 Były to tak zwane testy. Dzisiaj na naszej stronie pojawił się nowy 🙂 który w końcu pasuje 🙂

Pojawiła się nowa kategoria newsów – Nowości na stronie, jeśli coś nowego zostanie wprowadzone pojawi się w newsie w tej kategorii.

Jak wiecie obiecałem dawno temu aktualizację, która jest planowana na styczeń 2014 roku. Kilka nowości pojawi się już w grudniu tego roku.

Postaram się poprawić opisy działów takich jak : pojazdy, Odcinki (CL:E) i inne. Pojawią się też dawno obiecane działy jak Historia Franza Hoppera i jego rodziny, wraz z uwzględnieniem informacji z CL:E. Dodatkowo jak obiecałem z użytkownikiem Jeremie_96 napisać newsa lub dział co zmieniło się od 1 serii Kod Lyoko do Kod Lyoko: Ewolucja. To wszystko, więcej informacji wkrótce. Pozdrawiam 😉

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments