Kodlyoko.hpu.pl – To już rok!

Dzisiaj jest szczególny dzień. Dokładnie rok temu, 14 listopada 2012 roku, powstała nasza strona. W ciągu tych 365 dni trochę się pozmieniało, strona pięknie się rozwinęła i rozwijać się będzie nadal. W ciągu roku wydarzyło się tutaj wiele rzeczy, zarówno tych związanych ze światową, jak i z polską sceną CL. W ciągu roku staliśmy się jedną z największych stron o CL w Polsce (Google nas ładnie notuje :). Nie zamierzamy oczywiście spocząć na laurach, będziemy starać się być jeszcze lepsi i jeszcze lepiej informować o wszystkim, co związane jest z Code Lyoko.

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy w ciągu roku zarejestrowali się u nas (dzisiaj doszedł użytkownik nr. 208 – czy to nie piękny prezent? :), i który się tutaj udzielali, udzielają i – mamy taką nadzieję – udzielać będą.

Z okazji tej dość małej, ale ważnej rocznicy na stronie pojawi się nowy nagłówek, który stworzył specjalnie na rocznicę użytkownik a1234b (Dziękujemy! :). Jednak to nie jedyna niespodzianka, niedługo pojawi się kolejna, która zapewne również przypadnie wam do gustu.

Redakcja strony Kodlyoko.hpu.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments