Wieści z Lyoko – środa, 30 października 2013

Witam. Ostatnio się trochę działo na scenie, więc czas aby o tym napisać.

Na początek FanDub. Wiem, że wielu z was na niego czeka, więc oto raport z postępów: jak na razie są zmontowani Yumi i Jim (jemu brakuje 1 kwestii). Wszystko wskazuje na to, że premiera zdubbingowanego 1 odcinka będzie w listopadzie, jak dobrze pójdzie, to nawet w pierwszej dekadzie miesiąca (oczywiście zależy to również od czasu trwania montażu, a jak dobrze wiecie, Sperkano ma bardzo dużo z tym roboty).

Teraz z zagranicy:

– Niedawno pojawiły się wieści o tym, komu MoonScoop sprzedaje licencje na swoje seriale. Potwierdzono zakup licencji na serie 1-3 CL (i prawdopodobnie też 4) oraz CL:E przez RAI, co oznacza oficjalnie i ostatecznie potwierdzenie emisji we Włoszech. Napisano też o emisji CL w Grecji i o tym, że sprzedano do Wietnamu 1200 odcinków rożnych seriali produkcji MS. W tym przypadku jednak nie wyszczególniono o jakie chodzi produkcje. Pojawiła się także informacja o zmianach kadrowych z wakacji (czyli o odwołaniu braci Di Sabatino).

– Dzisiaj ukazał się 10 numer francuskiego internetowego czasopisma “Code Lyoko – Le Mag’ En Ligne”, czyli fanzina o CL. Dla chętnych i odważnych, którzy chcą sobie poczytać w oryginale, link:

http://codelyoko.fr/medias-fichier-430.cl

A dla reszty, którzy nie będą chcieli czytać, wieść: o tym co znajduje się w tym wydaniu, powiem w 28 wydaniu “7 dni w Lyoko”, które będzie (prawdopodobnie) 3 listopada.

A skoro już przy zapowiedziach jesteśmy, to w ten weekend pojawi się 3 odcinek programu “Co dzień w niedzielę” (jest też inna nazwa, ale nie mogę jej napisać w newsie), czyli zbiór najlepszych kawałków z naszego TS. Tytuł odcinka brzmi “Wszystkie te rzeczy”. Czemu akurat taki tytuł – to wyjaśni się wtedy, gdy już ten odcinek będzie w sieci 🙂

Teraz to wszystkie wieści z Lyoko, oczywiście będziemy o nowościach informować na bieżąco.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments